:megagrin::megagrin: hihihihi ale wy jesteście jajcary aż mi normalnie spać się odechciało tak się naśmiałam ..... kurcze szkoda że tak daleko mieszkacie .....super że lexus :multi:
jeszcze Dosia do mnie nie dojechała a już chcecie mi następną dać ?:evil_lol: moja kochana Dosia mi wystarczy bo przecież kiedyś kiedyś jeszcze teściowej pies będzie u mnie.... poza tym mój TŻ mówi że wystarczy nam zwierząt na naszych 33m2 ;)
trzymam kciuki za Pinie by tak jak Dosia szybko znalazła domek ..
śliczna Dosieńka :) ....ona chyba wystraszona ale nie ma co się dziwić biedna nie wie co się dzieje .....Luka zawsze kiedy będziesz miała ochotę będziesz mogła odwiedzić Dosie kawę zawsze mam do kawy zazwyczaj też ;)
APSA dzięki za foteczkę :)
rany on jest śliczny i taki biedak wystraszony :( ....kurcze co wy w tym Sochaczewie robicie że te wasze psy takie cudne są i chciało by się wszystkie wziąść :evil_lol:
nie wyszło z panem trudno nie ma co rozpaczać trzeba szukać innego domku dla Warszawianki ......mam sentyment do Warszawianki bo tak jak i ja ona jest kociara :evil_lol: