Jump to content
Dogomania

kinga-kinia

Members
  • Posts

    594
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga-kinia

  1. [quote name='Ziutka']Podobno w tym tygodniu już będzie po Warszawiankę....czekamy z nieciepliwością :roll:[/quote] no to super :multi:
  2. Renatko to już wiesz jaki jest dla Prysia środek uzdrawiający -psia panienka :evil_lol:
  3. jutro zajdę do lumpeksu może jeszcze jakieś maskotki dokupię i w końcu wyśle tą paczkę do Sochaczewa ;)
  4. to taka dama to tylko do zamku ;) a tak poważnie to ciekawe kiedy ta pani po nią przyjedzie ...
  5. Kaspar też zasługuje na domek :) czy ktoś go pokocha przed nadchodzącą zimą ?
  6. mi się podoba ta fotka gdzie Dosia język wytyka :evil_lol: a ten bałwanek to jest przeznaczony dla piesków z Sochaczewa no chyba ze Dosia go nie odda :eviltong:
  7. kinga-kinia

    Gdynia :))

    a tak wygląda moja Dosia którą adoptowałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sochaczew-dosia-z-najpiekniejszymi-oczami-ma-domek-112960/[/url]
  8. kolejne fotki poszły cioteczko
  9. widzicie jaka ta moja Dosia jest piękna i szczęśliwa :loveu:
  10. zdjęcia wysłane do cioteczki
  11. jakies zdjecia ostatnio robiłam ale mało zaraz ci wyśle tylko wgram do kompa
  12. kinga-kinia

    Gdynia :))

    już obejrzałam i pełna podziwu jestem ;)
  13. Ja podziwiam te wszystkie psy pływające o tej porze roku ....mnie na ich widok pływających aż stawy zaczynają boleć ;)
  14. biedna Pinia ona marźnie a Dosi wręcz za gorąco u nas a ogrzewanie zakręcone mamy ....gdzie są ludzie kochający małe pieski takie jak Pinia ...ona czeka i płacze (a może ona za Dosią płacze ?)
  15. kinga-kinia

    Gdynia :))

    [quote name='M&T']dobrze, że z córcią już lepiej :multi::multi:[/quote] tak myślałam ale od wczoraj znowu zaczyna mi trochę gorączkować i kaszleć więc jutro znowu wizyta u lekarza teraz to już dwa razy w tygodniu do lekary chodzimy no ale ona tak kazała....byłyście na tym spacerku ? może jakieś fotki porobiłyście ?
  16. hehe tak tylko ze Dosia gryzie delikatnie lub szczeka a kotecek ma niezłe pazury .......ogólnie czasami mamy widowisko w domu jak zaczną szaleć ;)
  17. kinga-kinia

    Gdynia :))

    zaglądam tu do was zaglądam z córcią coraz lepiej ale przez miesiąc była chora na zapalenie oskrzeli jest już lepiej ale nie jest jeszcze do końca zdrowa ....ja zawsze mam psy i koty i się dogadują .
  18. Piniu nie płacz znajdziesz domek ...
  19. Bary do góry pokaż jaki przystojniak z ciebie ;)
  20. hehe to inne psy jej pewnie zazdroszczą tych poduch ;)
  21. Dosia pozdrawia cioteczki z Dogo ;)
  22. Dzisiaj Dosia miała fajny humor bawiła się piłeczką i zaczepiała kota ;)
×
×
  • Create New...