Jump to content
Dogomania

grafi2

Members
  • Posts

    34
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grafi2

  1. przesyłam zdjęcia z dzieckiem może jeszcze Isadorze się przydadzą: co do spania na dworze to sunia ma zorganizowaną budę trochę stara i zniszczona ale na spodzie wyłożona styropianem a i od wiatru ją ochroni tylko ze jak na nią jest trochę za mała ale zawsze coś.; [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/274/603604ae3de76d69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/10/95d000dceaf02ce5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/274/e5fff11a6654b906.jpg[/IMG][/URL] założoną ma również adresówkę, bo dość już niespodzianek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/275/6f8cd046de150d45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/10/75daf084a0339e37.jpg[/IMG][/URL]
  2. majqa dzięki wielkie za te ogłoszenia, teraz z pewnością trafi do większej grupy ludzi,poczyniłam już kroki o których rozmawiałyśmy, wszystkie odpowiedzi przyszły pozytywne co jest naprawdę fantastyczne.Muszę tylko wysłać na e-mail dane potrzebne do tego allegro. No i mam nadzieję że teraz się już ktoś odpowiedni zgłosi bo noce co raz zimniejsze a zapowiadają jeszcze gorsze :-( a domu dla dziewczyny BRAK. Jeszcze jedno mamy nowe fotki czarnej z dzieckiem jak się przytulają, może takie też się przydadzą bo widać na nich że babka naprawdę kocha ludzi dużych i małych?
  3. [FONT=sans-serif][SIZE=2]oto linki na których można znaleźć ogłoszenie czarnaj [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?akcja=pokaz&id=207[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,1172,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosZG9sbm+2bLFza2llLE93Y3phcmVrIG5pZW1pZWNraSwscDAuaHRtbA==.html[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14121[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]no i Goldenowo.[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]Z forum.gazeta.pl ktoś zgłosił do usunięcia i usunęli... ://////[/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]wystawiałam na adopcje.org i na e-zwierzak.pl ale niestety nie pojawiły się... :([/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2]przydałoby się jeszcze to Allegro,ale tam niestety są dziesiątki stron na allegro o takiej tematyce :(((((([/SIZE][/FONT] może mimo to warto:-( [FONT=sans-serif][SIZE=2]już nie wiem, co robić... :((((((((((((( I wielka prośba majqa: odczytaj PW to naprawdę przemyślane i ważne [/SIZE][/FONT]
  4. majqa: kłaniam Ci się w pas, przy takim ogłoszeniu serce pęka a łzy same płyną nad opisanym psim losem.Same nigdy nie umiałybyśmy tak obrazowo tego opisać. Napisz proszę czy gdzieś jeszcze umieściłaś to ogłoszenie a ja jutro wpiszę linki do miejsc gdzie my umieściłyśmy czarną,[dzisiaj już lecę do pracy] wtedy może jeszcze znajdą się miejsca gdzie można wkleić to ogłoszenie. No i może odezwie się do nas ktoś komu potrzebne będzie to ogromne psie serce. Jeszcze raz OGROMNE,OGROMNE DZIĘKI pozdrawiam Iza:Dog_run:
  5. niestety nie mam dobrych wiadomości pomimo przejawionej chęci ze strony pani z administracji nikt z bezpośredniego otoczenia czarnej[czyli panowie którzy byli by z nią na co dzień] nie przejawiają najmniejszego zainteresowania w opiece nad nią.Wczoraj zostawiliśmy ich "sam na sam" pomijając dwie nasze codzienne wizyty [wiedzieli o tym] rano i w południe chcąc zobaczyć na co możemy liczyć. No i niestety wieczorem rozczarowanie . W misce resztki obiadów z baru [ czego już konsekwencje były] wokół pełno odchodów w których biega czarna, a że teren do biegania ma ograniczony bo jest uwiązana to efekt wiadomy, resztka wody zapewne jeszcze z poprzedniego dnia nic dodać nic ująć. Jeden patrzy na drugiego bo przecież to nie jego obowiązek. Tak więc niestety czarna nadal nie ma nikogo komu może pokazywać to swoje brzuszysko do głaskania. Nadal szukamy dla niej domu ,bo ona musi mieć swojego człowieka do kochania inaczej całkiem zmarnieje a to naprawdę straszny "lizuch". Więc jeśli tylko macie jeszcze jakiś pomysł to bardzo proszę piszcie razem może coś zdziałamy. Dodam jeszcze że suczka została kompleksowo zaszczepiona odrobaczona zabezpieczona przed pchłami i kleszczami, ma założoną książeczkę zdrowia ze wszystkimi wpisami od weta więc osoba która by ją przygarnęła dostała by zdrowego i pewnego psa.
  6. OTO OBIECANE ZDJĘCIA: prawda że piękna z niej kobietka a będzie jeszcze ładniejsza jeśli się o nią zadba:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/8dcb63412088b21f.jpg[/IMG][/URL] a to właśnie charakterek czarnej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/83b8a2a47bd5fa5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/aa3cd4ac0a644de0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/68bb6d6f3e3e6669.jpg[/IMG][/URL] uwielbia spacerować tylko czy będzie miała z kim i gdzie?:-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/9/b6fef16090909065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/9/45940092897efffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/419ad676147f4a25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/358/e4af5730bf08eab6.jpg[/IMG][/URL] z prawej czy z lewej świetna z niej dziewczyna:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/f7c2f28bc0ee99b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/9/34de57625d086cad.jpg[/IMG][/URL] to zdjęcia które udało się nazbierać i gdzie ta czarna dama pokazuje się z każdej strony
  7. dzisiaj już niestety idę do pracy na popołudnie i będę tu dopiero jutro ale za to jutro ma być zebranie i poruszony temat suczki a co z tym się wiąże kosztów do poniesienia z nią związanych zobaczymy co z tym będzie
  8. oczywiście .jeszcze dzisiaj się postaram że by na jutro były wklejone
  9. no udało się witam to ja ogłosiłam "czarną " na goldenowym forum i zgodnie z obietnicą jestem..to co na tą chwilkę dzieje się z czarną [ bo tak nazwałyśmy sierotkę] : nie znalazł się nikt kto by chciał zaadoptować czarną, schronisko to dla niej ostateczność bo tam zginęła by jej radość życia i ufność wobec ludzi. Zapewne dom byłby dla niej najlepszy i to taki z odrobiną wolnej przestrzeni bo widać że jest przyzwyczajona do przebywania na zewnątrz. Ale kompletny brak odzewu. W tej chwili opcja jest taka, że jeśli na dniach nie znajdziemy jej domu to zostanie tam gdzie jest jako pies stróżujący, ale próbujemy wynegocjować dla niej jakieś godne warunki bo jak wiadomo to teren rekreacyjny i w sezonie a właściwie od wczesnej wiosny do jesieni pies będzie na uwięzi więc próbujemy proponować pomoc w zakresie wykonania odpowiednio dużego kojca i ocieplonej budy.Warunkiem jest również sterylka psa i zakaz karmienia jej zlewkami z baru,ale wiecie jak to jest z przestrzeganiem takich warunków jeden stóż posłucha[ w końcu to żadna ameryka] a pięciu innych będzie miało to gdzieś więc obaw jest mnóstwo. Jeśli macie jakieś inne propozycja to rozważymy każą opcję a czas ucieka.[ kontakt Iza 606898168 i [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]] Dzięki wielkie za zaangażowanie Pozdrawiam Iza[grafi2]
×
×
  • Create New...