grafi2
Members-
Posts
34 -
Joined
-
Last visited
grafi2's Achievements
Newbie (1/14)
10
Reputation
-
Ratunek dla rudzika koŁo waŁbrzycha- czeka na dom. ma dom
grafi2 replied to grafi2's topic in Już w nowym domu
RUDZI ZNALAZŁ JUŻ NOWY DOMEK I KOCHAJĄCEGO PANA :multi: -
Ratunek dla rudzika koŁo waŁbrzycha- czeka na dom. ma dom
grafi2 replied to grafi2's topic in Już w nowym domu
nie tracimy nadziei i wciąż szukamy!!!!:-( -
Ratunek dla rudzika koŁo waŁbrzycha- czeka na dom. ma dom
grafi2 replied to grafi2's topic in Już w nowym domu
no Rudziku szukamy dalej:-( -
Ratunek dla rudzika koŁo waŁbrzycha- czeka na dom. ma dom
grafi2 replied to grafi2's topic in Już w nowym domu
Rudzik jest ogłaszany: [U][B]wałbrzych- pajęczyna wrocław-pajęczyna neeon.pl bono-polska.pl ale okazja e-gratka zoonet.pl jeśli macie możliwość rozpowszechnijcie to ogłoszenie gdzie się da-szanse wzrosną Rozklejamy również ogłoszenia ze zdjęciem w naszej miejscowości i okoliczych miejscowościach ZIMA TUŻ TUŻ:-( oto kilka fotek Rudzika w całej okazałości [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/25/03618dbc60d095a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/391/585fd37623700e81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/289/e9094ecc0b59d46e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/1a0e65f0c10ea2cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/25/148d4d19e46186ec.jpg[/IMG][/URL] [/B][/U] -
Ratunek dla rudzika koŁo waŁbrzycha- czeka na dom. ma dom
grafi2 replied to grafi2's topic in Już w nowym domu
:placz::-( -
Moi drodzy Chcę wam przedstawić kogoś, kto potrzebuje pilnie nowego domku zanim nadejdzie zima i mrozy. Jest to ok. roczny pieseczek, znaleziony po długiej tułaczce, piesek zaprzyjaźnił się z dziećmi z okolicy po której biegał i to one utrzymywały go przy życiu wynoszą z domu jedzenie[jak opowiadały podkradały mamie parówki] i pewnie nie tylko. Piesek odwzajemnił się ogromnym zaufaniem i towarzyszył im zawsze kiedy wychodziły na dwór. Niestety żadna z tych w/w mam nie zgodziła się na przygarnięcie Rudzika[ tak mi się nazwało] choć dzieci prosiły gorąco. Teraz gdy za pasem zima a w nocy już pojawiły się przymrozki ten maluch nie wie gdzie się podziać i co począć ze sobą. Dzieci co raz rzadziej pojawiają się na podwórkach więc nie ma nikogo kto dałby cokolwiek do jedzenia nie mówiąc już o schronieniu przed zimnem. Coś o nim: Rudzik to młodziutki, bardzo towarzyski, wesoły kundelek. Widać że mieszkał u ludzi i ma cudowny kontakt z dziećmi. Prowadząc go zauważyłam również że potrafi chodzić na smyczy. Reasumując : jest gdzieś ktoś odpowiedzialny za jego niedolę [przestał się podobać czy co???] Przecież jest przesłodki- sami zobaczcie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/9c547886492d1f55.jpg[/IMG][/URL] tylko samotny [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/23/c1dc22081274aed7.jpg[/IMG][/URL] I tu moja prośba, do was drodzy forumowicze , już nie raz otworzyliście serducha przed potrzebującym psiakiem okazując zainteresowanie i często podejmując konkretne kroki: [B]Ktokolwiek zna osobę zainteresowaną adopcją małego wesołego psiaka –na wagę złota Ktokolwiek może powielić i rozpowszechnić to ogłoszenie jest na wagę złota. Ktokolwiek ma jakiś pomysł na inną pomoc dla tego słodziaka – na wagę złota :modla:LICZYMY NA WASZĄ POMOC :modla:[/B] _________________
-
wszystko dobrze się ułożyło:multi:Denis ma nowy ciepły dom duży ogródek do biegania no i kochającego, własnego LUDZIA;)
-
Na dzień dzisiejszy Denisek jest w swoim nowym domu. Mam nadzieję że mimo podeszłego wieku zaadaptuje się w nowym miejscu i tam zostanie. Ma tam odpowiednie warunki:dom, bliską osobę no i otwartą przestrzeń w ogrodzie, do której przywykł. Teraz zostało trzymać kciuki za niego i nową panią.
-
jest szansa że denis będzie miał nowy dom ale na razie nie zapeszam
-
[FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Denis.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -CHCĄ SIĘ GO POZBYĆ NATYCHMIAST- POTRZEBNY NATYCHMIASTOWY RATUNEK-CHOĆBY TYMCZASOWO KAWAŁEK OGRÓDKA!!! [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Jest psem, który od szczenięcych lat stróżował na terenie galerii handlowej we Wrocławiu - towarzyszył ochronie pilnującej terenu.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Obecnie zmienił się zarządca obiektu, który uznał, że nie potrzebuje psa i postanowił go usunąć, pojawiła się nawet propozycja uśpienia zwierzaka...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Do 2006 roku był pod dobrą opieką oraz był regularnie szczepiony.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Wielkością jest podobny do Golden Retrievera, potrafi doskonale pilnować 'powierzonego' mu terenu, ale do opiekunów jest bardzo łagodny.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Jest też pogodny i uwielbia kontakt z ludźmi. Nie lubi kotów i rowerzystów.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Psiak ma bardzo ograniczony czas na znalezienie nowego domu, gdyż obecny właściciel kategorycznie żąda NATYCHMIASTOWEGO usunięcia psa z terenu centrum handlowego.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Dlatego szukamy DOBREGO domu, w którym Denis będzie miał pewność, że już nigdy nie zostanie w tak OKRUTNY SPOSÓB potraktowany za swoje przywiązanie i oddanie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=sans-serif][SIZE=2][COLOR=blue][B]Oto zdjęcia przystojniaka :)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/282/d40d45885a0944de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/18/19c24418f10dce95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/376/6ff033b7052d2cba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/18/4f1a83609302c783.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/282/4a37a58b557b9f33.jpg[/IMG][/URL] LICZYMY NA POMOC BO SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA!!!
-
Los uśmiechnął się do Czarnej-w końcu ma nowy domek! :D
grafi2 replied to Arienka's topic in Już w nowym domu
zdejmuj. rozmawiałyśmy z nowym panem czarnej i zadowolenie jest wzajemne :lol: Czarna zadowolona z niego a on z niej więc już nie przewidujemy żadnych zmian.Ale wizyty w międzyczasie nikomu nie zaszkodzą;) -
Los uśmiechnął się do Czarnej-w końcu ma nowy domek! :D
grafi2 replied to Arienka's topic in Już w nowym domu
byłyśmy dzisiaj : czarnula ma się świetnie, jest taka wesoła :loveu: i widać że jej tam dobrze : biega sobie luzem i wygłupia się jak mały szczeniaczek :Dog_run: poznała nas od razu i wylizała każdego do woli. Ach aż się serce raduje jak ona teraz odżyła :sweetCyb: Takie zakończenia to ja rozumiem :multi: -
Los uśmiechnął się do Czarnej-w końcu ma nowy domek! :D
grafi2 replied to Arienka's topic in Już w nowym domu
na dziś jeszcze tam nie byłyśmy. Umówiłyśmy się z panem że wpadniemy za kilka dni w odwiedziny a przez te pierwsze nie będziemy wchodzić jej w paradę bo na pewno i tak tęskni i trudniej będzie jej przywyknąć do nowych ludzi i miejsca. Sama już się nie mogę doczekać tych odwiedzin. Jak tylko dojdą do skutku to wszystko wam napiszę. -
Los uśmiechnął się do Czarnej-w końcu ma nowy domek! :D
grafi2 replied to Arienka's topic in Już w nowym domu
co do ogłoszeń to racja ,tak zrobimy.A co do samego wydarzenia to minie trochę czasu zanim przywyknę do tego, że to nie my się już nią opiekujemy. Jej będzie dużo lepiej nawet bez nas tam gdzie przebywa bo to już nie sznurek u drzewa, i wizyta ze spacerem tylko jej właśni ludzie i własny domek. -
Los uśmiechnął się do Czarnej-w końcu ma nowy domek! :D
grafi2 replied to Arienka's topic in Już w nowym domu
Czarna jest już w swoim nowym domu. Warunki jak dla niej wymarzone, nowi właściciele to świetni ludzie z wielkim sercem dla zwierząt i pojęciem o ich potrzebach. No wręcz z nieba nam spadli.Teraz Czarna wreszcie będzie miała warunki i życie na jakie zasługuje.Za kilka dni[ jak troszkę się oswoi z nowym otoczeniem] odwiedzimy ją i zobaczymy jak sobie radzi,bo dzisiaj to gotowa była jednak za nami biec. :Dog_run: Pan który zaadoptował ją bez problemu zgodził się na takie odwiedziny, tym bardziej nam się serducho raduje,:loveu: to na dziś najważniejsza informacja, więcej dokładnych informacji na temat tego domku wpiszę jutro bo dopiero od niej wróciłam i już muszę szykować się do pracy.:multi: No po takim ekscytującym dniu[ choć długim] to i na nocce w pracy lżej mi będzie. Jeszcze raz dla wszystkich zaangażowanych w sprawę Czarnej OGROMNE DZIĘKI I CAŁUSY ::loveu:JESTEŚCIE WSPANIALI.