[quote name='waldi481']Nie jest nas mało-tylko biedni jesteśmy..Gdyby nasze portfele były tak wielkie jak nasze serca to Bartłomiej byłby dawno w domku..A Rockefeler byłby biedny w porównaniu z nami..
A tak mogę najwyżej zaznaczyć wątek dziadunia i tyle..
Elżbieta[/QUOTE]
Dziękujemy za obecność :loveu:
Najgorsze w tym wszystkim to to, że chłopaki mogli by już jechać. Trochę pieniążków się nazbierało, tutaj oficjalnie zobowiązuję się dopłacać co miesiąc brakującą kwotę. Tylko czy damy radę wyciągnąć ich ze schronu? No i transport - choć to pewnie do przeskoczenia :)
Szkoda że tak to się skończyło :(
Irysku, ogłoszenia mogę porobić - tylko jakiś tekst i namiary do kontaktu. Przydało by się jakieś dobre zdjęcie pyszczka :)
Nadal nie ma żadnych wiadomości na temat Soni:(
Nie znam realiów Palucha, ale wątpię, czy przez weekend możemy liczyć na jakieś informacje - chociażby, czy był zabieg, czy nie :shake:
[quote name='jolantina']Masz rację.
Gdyby wiadomość była zła pewnie już wiedziałybyśmy.
Dobranoc[/QUOTE]
Dobranoc:)
Soniu, mam nadzieję, że śpisz spokojnie, już po zabiegu :)
[quote name='jolantina']Dlaczego nie ma żadnej wiadomości?
?????????[/QUOTE]
Nie wiem. Podobno brak wiadomości, to dobra wiadomość - trzymajmy się tej myśli.