[quote name='Neczka']Z Cezarkiem już całkowicie ok pod względem masy, niestety psinka ma problemy skórne... Niedługo będą wyniki badań...[/quote]
`. Dobrze, że już nie jest z niego szkielecik hmm może zmienicie dziewczyny tytuł na DOBERMAN CEZAR - żywy, ale już nie szkielet (?) :razz:
No, ale szkoda, że ma te problemy ze skórą :shake: To czekamy na wyniki.