`. Kochana majeczko pamiętaj "Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei" .
Przykra jest historia Albercika, ja bym go wzięła na te parę dni, ale niestety mam już suczkę i to ona jest "despota" w domu (oczywiscie mowie tu o inncyh zwierzakach). :shake: A to malenka kulka bo norfolk terrier. Zaraz wezmę się do roboty z tym transportem... ;)