-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
`. ostatnie. ;] [IMG]http://images38.fotosik.pl/247/b01021df0c6e91fb.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/251/31ce2aab5afea6a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/247/11f62877af767295.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/251/cd0d573032aa6ead.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/138/1e7c37be4f6c4492.jpg[/IMG]
-
`. i z telefonu parę... [IMG]http://images44.fotosik.pl/251/47d586ab3ae03ae6med.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/29bh5k1.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/98d67ec8183a2321.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/252/91095024b21a48b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/106/9c192e358a925cb5.jpg[/IMG]
-
Szalona Tigrunia. (: [IMG]http://images50.fotosik.pl/251/4eb3905c92e90f8fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/251/28fe221584ca76a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/247/da76d01f7e730124med.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25p2xoh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/9g985u.jpg[/IMG]
-
`. Wczorajszy spacerek. (: [IMG]http://i48.tinypic.com/23lktav.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/2uh319c.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23lktav.jpg[/IMG][IMG]http://i47.tinypic.com/353dx8p.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/oacdbk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2nsneau.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/5pga5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/28te2yd.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9944a745e43364a.html[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/106/d9944a745e43364amed.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23lktav.jpg[/IMG]
-
`. Dzisiaj miałam telefon w sprawie Tigry. Zadzwonił pan, który rozmawia - "Dzień dobry, jest jeszcze aktualna ta Tigra?." - "Tak jest do adopcji." - "Jestem nią zainteresowany" - "A skąd pan jest?." - "Mogę przyjechać po nią, bo pracuję w Olsztynie" - "Ale, skąd pan jest?. Tigra jest bardzo agresywna do psów i nie może mieszkać z innym zwierzętami trzeba to mieć na uwadze" - "o przepraszam mam pilny telefon, zaraz oddzwonię" Tak się skończyła rozmowa. Nawet nie zdążyłam powiedzieć 'dobrze' a już odłożył słuchawkę... Jak zwykle... Nie oddzwonił... Rozmowa z nim nie była przyjemna. ;/ Tigrunia dalej szukamy dla Ciebie domku.... :-(
-
`. Jasne, że tak, ja po prostu dałam swój komentarz, każdy ma swoje zdanie... I Twoje także szanuję, ale to nie znaczy, że już od razu trzeba komentować źle moje... Bo nikogo tutaj nie uraziłam. Tigrusi przydadzą się ogłoszenia, ma allegro jest wstawiona na nk. Może z 2 razy o nią pytali, ale to nie były domy jak dla niej, albo później już nie odzywali się. Naprawdę trudno wierzyć, że te cudo jest jeszcze w schronie. :shake: [SIZE=1]PS jenny nie chcę żadnych kłótni... ;)[/SIZE]
-
`. Agaga rozumiem. ;) To masz nowego psiaka?. [SIZE=1]proszę je tam wymiziać ode mnie !.[/SIZE] :razz: Jak zimno dzisiaj. :shake: masakra... Wczoraj miałam księdza w domu i pytał o moje marzenie, powiedziałam mu, że zawsze bd brała psy ze schroniska, ale tak najbardziej marzy mi się adoptować psa w typie amstaffa a on na mnie wzrok ; OOO xD jakby zaraz oczu mu miały wypaść. :evil_lol: To zaczęłam inny temat o kościele. xD No, ale trochę starszy to ksiądz był. :D Tak, tak aktualny mój numer jest, więc mój można także dawać. Ciocia aga jest jak zawsze niezawodna jeśli chodzi o allegro.! ;)