`. Jenny19 dziękujemy za ogłoszenia, jesteś wielka!.
Ja mogę koło siebie w zoologicznych poprosić bym mogła jakieś nakleić ogłoszenie.
Takie dwie fotki z ostatniego spacerku. :)
[IMG]http://images35.fotosik.pl/119/3aedcdb0f66907e6med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/265/e1efa1d953f7ad89med.jpg[/IMG]
`. Nie pisałam nic na ten temat! To Wojtek napisał. To, że Tigra jest szalona i się cieszy ze wszystkiego nie znaczy , że w domu wszystko będzie niszczyć. Nie miała jeszcze swojego kącika i nie wiemy jak się zachowuje.
`. Z panem Pawłem i jak zawsze z "łupem" :):)
[IMG]http://images38.fotosik.pl/259/626c1fe04d5d9bc1med.jpeg[/IMG]
i jeszcze wcześniejsza (:
[IMG]http://images46.fotosik.pl/262/2605b5781c185953.jpeg[/IMG]
`. Wiem... :-(
Wygląda Tigrunia na tym zdjęciu, jakby patrzyła w dal, patrzyła za domem... :placz:
Ostatnio nawet jednego tel. nic ... CISZA... :-( Zero pytań... czemu...
`. Kapsel najchętniej, by tylko jadł smakołyki, ale ładnie już potrafi "siad" teraz uczymy się "waruj" , ale już odzwyczajamy się od smakołyków. :)
Ogólnie jestem zadowolona z Kapselka, to mądry chłopak. :)