Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. :multi::multi::multi::multi: z samego rana takie dobre wieści !!. Super !!. :loveu::loveu::loveu:
  2. `. No właśnie... Totik nie jest sam i ma obok siebie cudownych ludzi a to już bardzo wiele. Hopamy wysoko Totik !! Dzisiaj w końcu u mnie wyszło słonko. :multi:
  3. ` Hopamy wysoko !!. Dzisiaj u mnie w końcu wyszło słonko. :multi:
  4. `. Ech Totik... :-( Ale wierzymy, że i Ciebie ktoś mocno, mocno, mocno pokocha !!!!!!!!!! A na razie na dobranoc podniosę !.
  5. `. Oby coraz częściej były dobre wiadomości o Totiku. :):) Śliczny Totik!! :):)
  6. `. Ooo. z miłą chęcią też obejrzę fotaski Totika. :)
  7. `. Oj mokry, mokry. Już tylko dzień Totik...
  8. `. Oby więcej takich pięknych widoków. :loveu:
  9. `. Na dzień dobry podskakujemy !. :)
  10. `. O i Gordonek ma już swój wątek. :) Do góry psiaku !!.
  11. `. Ukradłam sobie banerek Totika. ;) Ma tylko jeden?.
  12. `. BONO, który źle znosi pobyt w schronisku także czeka na swoją szansę... [IMG]http://i41.tinypic.com/2u4o9ih.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ekkbag.jpg[/IMG]
  13. `. Dziękuję za wsparcie!! Oby teraz Totikowi się udało!.
  14. `. http://i44.tinypic.com/rkwykh.jpg ta mordka. :loveu:
  15. `. Ooo. z fotkami to ja też się dołączam. :)
  16. `. Cioteczko gdybyś wiedziała ja mi leciały łzy, tylko się "schowałam" by nikt nie widział. Kapselek to cudowny psiak, oby już został w tym domku nie wracał i był kochany, bardzo bym chciała ,by temu małemu urwisowi się udało. Zaraz ja się znowu rozkleję. :eviltong:
  17. `. I jeszcze dziękuję wszystkim cioteczkom, które tu zaglądały. :buzi:
  18. `. Po Kapselka przyjechała rodzina. Do chłopczyka podszedł polizał mu ręce i poszedł do innych "domowników". :) Zamieszkał w Iławie. Kontakt z tą rodzinką mamy, więc miejmy nadzieję, że niedługo jakieś fotaski będą. ;) KAPSELKU ŻYCZĘ CI SZCZĘŚCIA W NOWYM (MIEJMY NADZIEJĘ JEDYNYM) DOMKU I BY CIĘ POKOCHALI JAK... JA. ;d
  19. `. I ostatnie.... [IMG]http://images41.fotosik.pl/287/8e714300fb5b37d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/288/01dabeab087e6a80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/292/d19b8d4e0ece167dmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...