Jeszcze raz Asiu wielkie,wielkie gratulację za tak wspaniały występ w Kownie!!!
Z Serka niezły gwiazdor,drżyjcie konkurenci!Rewelacyjny debiut.
Brawa za kolejnego Mł.Ch.Lt,ale jak dla mnie to była tylko formalność-Maśka jest świetna.
A reszta Asiaczków zdążyła Nas już przyzwyczaić do swoich zwycięstw,niemniej jednak im również należą się gorące oklaski!
Trzymam mocno kciuki za Jumę na finale.