Jump to content
Dogomania

zuzka

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuzka

  1. Oczka po mału szykuje się do wyjazdu na działkę więc dostała nową obróżkę z identyfikatorem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/606d0f94884bb157.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/800/606d0f94884bb157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/57455fce5aa6def5.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/817/57455fce5aa6def5gen.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='ocelot']Moje kochanie:) Zuzka konto na pw:)[/QUOTE] Już wysyłam
  3. Jeszcze lepszych fotek już chyba nie dam rady zrobić tej małej wiercipięcie.
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/37a122df5583aa18.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/800/37a122df5583aa18gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29cac456bf1780fc.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/789/29cac456bf1780fcgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b203ead207cab51c.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/820/b203ead207cab51cgen.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/703091a7093039ae.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/798/703091a7093039aegen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b301284dd5b433d3.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/798/b301284dd5b433d3gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1faf64865e75963d.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/800/1faf64865e75963dgen.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/55412a4a623b21b3.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/798/55412a4a623b21b3gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/69f02ebe0db9eabc.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/621/69f02ebe0db9eabcgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5588adc7506e16d8.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/767/5588adc7506e16d8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7443e7027a30697d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/818/7443e7027a30697dgen.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/160eb38d9790de33.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/798/160eb38d9790de33gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5bb1049b66f88853.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/819/5bb1049b66f88853gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/853e9becd5f21cb2.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/812/853e9becd5f21cb2gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1691ef504dbd8d90.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/767/1691ef504dbd8d90gen.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4355b6d927c36ee7.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/819/4355b6d927c36ee7gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e637eb71a99234b.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/772/3e637eb71a99234bgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6631136a897f26d.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/767/e6631136a897f26dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d6cdd10964f1c00.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/819/4d6cdd10964f1c00gen.jpg[/IMG][/URL]
  9. Oczce jest bardzo trudno zrobić ładne fotki bo to straszna wiercipięta i przylepa jak tylko przykucne żeby zrobić jej fotkę to zaraz Oczka jest przy mnie .
  10. Od 14-04 w moim domu zamieszkały nowe dwie żywe istotki . [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fbaa4d05e90cb69d.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/fbaa4d05e90cb69d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a390f701830b45ba.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/795/a390f701830b45ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a18650cdeaed55dc.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/a18650cdeaed55dc.jpg[/IMG][/URL]
  11. No niestety ogłoszenia nie przyniosły oczekiwanych zmian ani dla Oczki ani dla Frykasa. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/wielkanoc/maluje.gif[/IMG] Tak że pewnie Święta Oczko i Frykas spędzą ze mną .[IMG]http://supergify.pl/images/stories/wielkanoc/51.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/wielkanoc/wi6.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/wielkanoc/207mr5.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/wielkanoc/migaja.gif[/IMG]
  12. Pięknie wyglądasz Groszeczku .Głaski dla ciebie kłapouszku , miziaki dla koleżanki a dla całej rodzinki pozdrowienia.
  13. Wpłyneła wpłata od ; AGATA51 - 20zł -IV Pikola - 80 zł W imieniu Oczki bardzo dziękuje [URL="http://www.picturesanimations.com/rose/2/4385hzgknagesi.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/4385hzgknagesi.gif[/IMG][/URL]
  14. Z polecenia Szarotki przelałam 15 zł
  15. Biedna suńka .Czy wiadomo co suni dolega? Gdzie w tej chwili sunia przebywa?
  16. [quote name='Ingrid44']Niedobrze :([/QUOTE] Bardzo niedobrze bo następne biedule już czekają w kolejce za wolnym miejscem
  17. Ostatnio adopcje wielorasowców zupełnie stanęły u moich tymczasowiczów też zastój
  18. Coś ostatnio większośc wątków jest martwych
  19. Myślałam że będzie większe zainteresowanie psiakami a tu cisza i na fb nie za wielki ruch
  20. Ten strach w oczkach jest większy od niego
  21. [quote name='Argat']Ponowiłam jej swoje allegro.. potem wstawię link. W którym poście był nowy tekst?[/QUOTE] To jest tekst Traumatyczne przeżycie Oczki sprawiły, że na początku podchodziła z dystansem. Z czasem zaufała przekonałyśmy się, że ta nieśmiała sunia jest wspaniałym psem. Cudownie jest patrzeć, jak ze smutnego i zrezygnowanego psa zamieniła się w wesołą psinę. Smutek z jej oczu zniknął, gdy ze spaceru miała trafić do boksu w schronisku, ale stało się inaczej psinka trafiła do Domu Tymczasowego. W tej chwili już jest lepiej Oczka jest teraz ra...dosnym, wesołym psiaczkiem, wesoło machającym ogonkiem, uśmiechniętym od ucha do ucha. Pokochała opiekuna, akceptuje wszystkie zwierzęta i uczy się od nich zachowań wobec ludzi. Dotyk człowieka zaczął sprawiać jej przyjemność i radość. Jest śliczna i maleńka. Jest młoda, ma około 2-3 lat. Małymi kroczkami otwiera się na ludzi i otaczający ją świat Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. Pamiętaj! - Zwierzę nie jest rzeczą. - Zwierzę nie nadaje się na prezent jeśli osoba obdarowywana o tym nie wie i nie mogła sama zdecydować. - Zwierzę to obowiązek często na długie lata. - Zwierzę czuje, kocha, cierpi tak jak my. Ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale możemy zmienić świat tego jednego!!! Opiekun psa zaznacza sobie prawo do wybrania mu właściwego opiekuna. Kontakt: tel-606593506 [email][email protected][/email]
  22. Wpłyneła wpłata od ; ALDRUMKA 20zł IV Wimieniu Henia bardzo dziękuję [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/0/1178115962.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1178115962.gif[/IMG][/URL]
  23. Czy Oczka ma Allegro z nowym tekstem i nowymi fotkami ?
  24. [quote name='sylwija']po prostu nie mogę uwierzyć, że nikt jej nie chce :([/QUOTE] Ja też nie na tyle ogłoszeń nie ma żadnego odzewu.
×
×
  • Create New...