Wczoraj wieczorem dzwoniła do mnie pani:
A więc[B]:.Pani mi mówila ze ma dom z ogrodem ,dolne piętro zajmuje jej syn z żoną,ona mieszka 10km od Gdyni/na obrzeżach Gdyni.Okolo 50 m od jej domu są pola i lasy ,chodzi tam 2 razy dziennie ze swoją borderką.Borderka jest nastawiona przyjaznie do innych psów.mieszkała u niej z jjej owczarkiem niem. ktory niedawno umarł (zył 18 lat!)i borderka za nim tęskni.[/B]
[B]Pani pracuje w Tesco,jedzenie psom gotuje.Sunia mieszkała by w domku, na dworze stoi buda-ale nieuzywana,wszystki futra pchaja się do domu:diabloti:.[/B]
[B][COLOR=red]Wiec pani wydaje mi się ok.No ale gdyby co to pozostaje problem z transportem-jedna osoba z owczarka.pl zaoferowała suni transport z Olsztyna do Gdyni!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Ale jakim cudem pojedziemy z Rzeszowa do Olsztyna!!!- JA nie MAM PRAWKA!!:oops:[/COLOR][/B]