hop,hop
No -pewnie ze Lara jest piękna i spokojna:evil_lol: pprzynajmniej w gabinecie -pani wet. na wizycie była nią oczarowana(zdjęcie szwów po sterylce).
Sunia szaleje jak zwykle ,ale w samochodzie już zachowywała się spokojn ie
-za pierwszym razem szalała.
Gdy spotkalismy się(na smyczy) z młodym wyżełkowatym psiakiem,ale był średni-tzn.mniejszy od Lary,najpierw sunka dała się ładnie obwąchać,a poetm szczekała-ale nie agresywnie tylko jakby w geście zabawy?!tylko psiak się przestraszył i uciekł od niej.:roll: