-
Posts
111 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zetah
-
Wielkie gratulacje! :loveu: Filmiki już widziałam, było świetnie.
-
Mina Zety i Liry - bezcenna. :lol: [quote]mój obiektyw się rozpada więc już niedługo będzie zupełny ciach na zdjęcia... :-( [/quote]:crazyeye: Robisz super zdjęcia - nasze pewnie będą zdecydowanie gorsze. Dzisiaj postaram się wrzucić coś do waszej galerii, bo na Martę chyba nie ma co liczyć. (leń)
-
Biedny Lakulec. :-( Trzymamy kciuki żeby wszystko było okej.
-
[quote name='border_collie&westie'] Ale myślę, że masz więcej. Może jutro będzie więcej. :razz: fajno że się podoba. Fiś i Zetka; rozmaitości on Vimeo <- tutaj wersja z muzyką, bo niestety youtube ją zjadł... :mad:
-
Powodzenia! trzymamy kciuki! :razz:
-
Dwie takie fotki z brennej ;) Marta i Fiś Zeta wystawowo pozdrawiamy
-
Co za zęęęęęębiska! :evil_lol: a czemu to nie masz aparatu?
-
Minuta 28 - fajny rzut. :razz: Lucky super się odbija.
-
[B]Tak przy okazji... ;) Andrzej Jendrasiak i Małgorzata Sowińska Co sądzicie o tych sędziach? mają sędziować młodego prezentera na międzynarodówce wrocławskiej, i dobrze by było żebym wiedziała czego się spodziewać. Nie wiem czy to ten temat, ale: jak wyglądały wasze pierwsze starty? jestem ciekawa, jak wam na początku szło i jakie błędy ewentualnie popełnialiście. :razz: Pewnie u mnie pierwszy raz będzie kompletną porażką, ale kiedyś w końcu trzeba zacząć. (taa... ja planuje już od 3 lat :shake:) pozdrawiam[/B]
-
Taka zamiana psa następuje dla jakiś kilku finałowych osób? czy każda, bez żadnego względu musi wymienić się psem? :razz:
-
to i tak bardzo ładnie. GRATULACJE! :multi: Ja chętnie zobaczyła bym jakieś zdjęcia. :razz:
-
BellaLab - my jakiś czas temu bylyśmy na wrocławskich zawodach agility i z psem przyjść można było. :cool3: My przyjdziemy filmować. :p
-
[URL]http://img9.imageshack.us/img9/1298/dsc0878r.jpg[/URL] To taki jeden przykład. Mamy jeszcze różne rodzaje sznurków; warkocze (najłatwiejsze i też całkiem fajne), okrągłe takie jak na początku tematu były pokazywane, czy też 'kwadratowe'. :razz: Dobre zabicie czasu na nude. ;D
-
My będziemy, jak co roku. ;)
-
A ja cały czas zachwycam się Jazz'em... straaaaaasznie mi się podoba. :lol!: Choć Ghandi równie śliczny. :loveu: Powodzenia! :multi:
-
Jak twój pies nie zwraca uwagi na inne psy to nie ma w tym najmniejszego problemu. Gorzej było by, gdyby twoja suńka nie lubiła psów chociaż i to da się przeboleć. [quote] Raczej wybierze mnie bo ja będę bardzo często spędzać z nim czas.3 godz dziennie+rower. [/quote] Oj, nie była bym taka pewna. U mnie w domu przebywają dwa bordery - pierwszy był kupiony dla mnie, a tu co się okazało? figa jako przewodnika wybrała sobie Marte, mimo że ja z nią więcej pracowałam. Nie zawsze wiadomo jaką osobe wybierze sobie pies za przewodnika. Z drugim moim psem jest podobnie, choć wyżej wymieniony przykład widać znacznie mniej. ;) Idziesz teraz do gimnazjum, prawda? (tak można wywnioskować z końcówki twojego nicku, jeśli się nie myle...). Ja poczekała bym z zakupem psa jeszcze jakiś czas. Będziesz pewnie miała sporo zajęć i mniej czasu na odchowanie szczeniaka. :shake: pozdro
-
Super masz te psiska! :multi: Jazz ma świetnie uszka. :razz::loveu:
-
Prawdopobonie. ;) chociaż po wczorajszych ćwiczeniach... odechciewa mi się. :shake: Chyba napiszę do hodowców Zety, może coś się dla mnie znajdzie. :razz: Z jaką borderką startowałaś? ;-) [FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][quote][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2] [LEFT][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]Prezenter zmienia grupę wiekową z początkiem roku kalendarzowego, następującego po roku, w którym [/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman]ukończył 13 lat.[/FONT][/SIZE][/LEFT] [/SIZE][/FONT][/quote] [LEFT]Jeśli jestem z rocznika '95 będę w młodszej grupie? czy już w starszej? Wszystko mi się miesza... Z tego co pamiętam kiedyś były indeksy, czy coś na ten styl. Teraz też jest to potrzebne? Była bym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podał wszystkie warunki, jakie muszę spełnić by wziaśc udział w MP. Niestety, jestem kompletnym laikiem... [/LEFT] [LEFT]Pozdrawiamy.[/LEFT] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. :multi: Więc nie zostaje nam nic innego, jak przygotować się na wrocław: najwyżej jak sucz dostanie cieczke, to pożycze burka od siostry. [QUOTE] Najczęściej na eliminacjach są; T, L, okrąg i chodzenie po prostej, żadziej trójkąt. [/QUOTE] Więc póki co te figury będziemy ćwiczyć: nie sądze, byśmy dostali się gdzieś dalej. :eviltong:
-
Mam kilka pytań. Mam nadzieje, że osoba bardziej doświadczona odemnie zdoła mi na nie odpowiedzieć... ;) Po pierwsze: jakie figury padają najczęściej? Jest jakaś różnica między tymi zadawanymi na wystawie krajowej, jak i tymi na międzynarodówce? Po drugie: wiek psa jest ważny? Tak się składa, że moja sucz na wrocławską międzynarodówkę (tak, właśnie wtedy zamierzamy odbyć nasz debiut, czy jak kto woli: porazkę) będzie dopiero w klasie szczeniąt... można już wtedy zaciągnąć takiego psa na mp? Po trzecie: czy wygląd psa mocno się liczy? mój burek prawdopodobnie będzie wyglądać wtedy niezbyt urodziwie... nie dość, że prawdopodobnie staną jej uszy, to nie jest to pies typowo wystawowy. Jednakże pierwszy raz chcę wystartować z moim burkiem: łatwiej mi będzie się zgrać, wiadomo. :cool3: Wybaczcie, niektóre pytania mogą wydać się wam banalne... jednak ja moją sucz wystawiałam dopiero raz (i to na normalnym ringu...), i niestety nie mam dużego doświadczenia. :placz: Wybaczcie że wszystkie pytania w tym temacie. Pozdrawiam.
-
Cudowna. Bardzo podobają mi się jej uszka. :mdrmed:
-
Każdy pies jest piękny, na swój własny sposób. ;)
-
Zetka : [img]http://img4.imageshack.us/img4/9656/dsc0119u.jpg[/img] [img]http://img4.imageshack.us/img4/8445/dsc0164g.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/3332/dsc0254ism.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/4038/dsc0274m.jpg[/img] :lol: [img]http://img4.imageshack.us/img4/3673/dsc0366s.jpg[/img] Jeszcze dziś wrzuce coś Fiśkowego. :cool3:
-
Przepiękny. :) Nawet śnieg jest. A te uszka ... :loveu:
-
Trzymaj się. Bardzo przykro mi z powodu Miki. :-( [']