[quote name='olgaj']Nie bo nie mozna jej zlapac, ale podobno jest dumna ze swoich adopcji.
Teraz nie mam czasu za nia ganiac, ale obiecuje sie tym zajac jak tylko sie troche ogarne. :)[/quote]
mam tylko cichą nadzieję, że te adopcje nie odbywały sie na takich samych zasadach jak ta ostatnia na szczęście nieudana :mad::angryy: