Jump to content
Dogomania

Pencia

Members
  • Posts

    253
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pencia

  1. "...Czasem zdarza się, że sędzia nagrodzi pierwszą lokatą psa a przy sędziowaniu tych samych psów na innej wystawie przyznaje pierwsze miejsce temu co przegrał. A to dlatego, że oba psy są piękne, i po prostu raz nagradza jednego a za drugim razem drugiego - no bo nie może przyznać dwóch pierwszych miejsc na jednej wystawie.![/quote] Ja nie zgadzam się z tą wypowiedzią,bo albo sędzia ma swój typ,albo jest jak chorągiewka i nie ma zdania,albo patrzy na drugi koniec smyczy.Gdy ma swój typ do wzorca to zawsze da wygrac psu,który akurat mu leży,a nie psu który u niego na innej wystawie przegrywa. Jacku gratuluję Ci bardzo serdecznie,a kolor klasyczny to właśnie Dida czarny:cool3: a pomarańczowy to współczesny. W Bułgarii rosyjskie psy od nas po dupie dostały,prawda Jacku :cool3: a w Polsce życzę wszystkim,żeby też tak było ;) Filonku głowa do góry!!!nie dołuj własnego psa!!a co do krajów które wymieniłaś,jedź zobacz,czy to takie łatwe,proste i przyjemne zdobywanie championatów.Łatwo pisac,ale samemu pupę trzeba ruszyc,aby miec o tych niektórych wystawach zdanie. "...No cóz ale my nie pozostajemy dłużni i też pieknie prezentujemu swoje polskie pomeraniany na Litwie, Łotwie, SItwie i Rybitwie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bułgariach, Mołdawiach Gruzjach etc :cool3::cool3::cool3::cool3: - zartuje !!
  2. Prześliczne te maluszki,pluszaki słodkie :loveu:
  3. Były pomki z Rosji,Bułgarii(z rodzicami z doskonałych europejskich hodowli),Polski.Katalogi gdzieś mi zaginęły jak znajdę to podam.W tej chwili pracuję przez cały tydzień od 9.00-20.00(odpracowuje Pusia championaty:lol: )i brak mi czasu.:shake:
  4. [URL="http://img31.imageshack.us/i/img3187e.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4666/img3187e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/img3207.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3751/img3207.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='pentu']Gratulacje dla Pusia.Super ze tak dużo udało mu się zdobyć.To teraz jakie kraje będziecie podbijać? Załuję,że nie pojechałam z Wami bo widoki piękne:>[/quote] Dzięki i jeszcze troszkę widoków [URL="http://img40.imageshack.us/i/img3203w.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6822/img3203w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/img3208m.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5306/img3208m.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='filonek_bezogonek']Czy to zamek Puśka jest na pierwszym zdjęciu ?[/quote] ;)zobacz jaki Pusio dumny i uśmiechnięty,ale do tej pory to mu zameczek morze zabrało:lol: [URL="http://img18.imageshack.us/i/img3098l.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7906/img3098l.jpg[/IMG][/URL] szukamy muszelek [URL="http://img41.imageshack.us/i/img3118o.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2966/img3118o.jpg[/IMG][/URL] widok z naszego domku [URL="http://img268.imageshack.us/i/img3094t.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6904/img3094t.jpg[/IMG][/URL] a morze ciepłe oj ciepłe
  7. Blue_Lagoon i Błyskotka dzięki za gratki,super spisał się maluch na wystawie MONTENEGRO załapał się nawet na BOG III:lol: Wielkie dziękuję Ani i Krzysztofowi za wszystko,pozdrawiam:lol:
  8. [quote name='filonek_bezogonek']to szalejesz z Puśkiem .... Niedługo zabraknie krajów do robienia Championatów ....[/quote] Filonku jest jeszcze kilka krajów do zdobycia,teraz Pusio dodał CH.KLUBU BUŁGARII,CH.BAŁKANÓW,CH.BUŁGARII,GRAND CHAMPION BUŁGARII,CH.MACEDONII i CH.MONTENEGRO :multi:
  9. [COLOR=Red][B]ANIU dużo zdrówka :lol: i wszystkiego najlepszego od całej naszej domowej bandy:multi:[/B][/COLOR]
  10. Właśnie wróciliśmy z wakacji na których nasz Pusiol pokazał się na kilku wystawach.Do championtów,które już posiada dopisujemy jeszcze CH.KLUBU BUŁGARII,CH.BAŁKANÓW,CH.BUŁGARII,GRAND CHAMPION BUŁGARII,CH.MACEDONII,CH.MONTENEGRO .Kochany maluszek :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img6.imageshack.us/i/img3162mxu.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4499/img3162mxu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/img3180o.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1308/img3180o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img189.imageshack.us/i/img3211obz.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5590/img3211obz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/img3219w.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4155/img3219w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img200.imageshack.us/i/img3206fvm.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9986/img3206fvm.jpg[/IMG][/URL]
  11. Wanilka dzięki:lol: Mały,krótki wiele nie zmienił się od Katowic,tylko mocniej chyba wycięty niż w Katowicach.Mam do niego jedno "ale",ale zatrzymam to dla siebie :evil_lol: przecież nie ma psów idealnych,a co do kolorku no cóż hi hi hi mnie się taki podoba :cool3::lol:;) to tylko moje zdanie:p
  12. dzięki za opis zw.rasy,a jakieś fotki z bob będą albo bog:cool3:
  13. Megi dziękuję bardzo:lol: VHD,AHD to jak tak z głowy wymyśliłam,bo zawsze mi się te skróty mylą i nie wiem dokładnie jakie te literki i w jakim porządku;) to ja do Luxemburga już zgłaszam,do miłego zobaczenia:lol:
  14. Dużo pomków,fajnie i ładna pogoda i sędzia ok.Gratki .Proszę,można jakąś fotkę EROSHKA Yarak-Yaran jak wygląda teraz,bo ten pies był w klasie pośredniej też w Katowicach i pamiętam go z tamtej wystawy,ale wtedy, pokonał go mój Pusio.Jestem ciekawa jak wygląda teraz,proszę o fotkę,jeżeli ktoś ma.Był też w Krakowie,ale ja nie byłam:shake:
  15. Bardzo Wam dziękuję.Jacku fotki będą jak dostanę,ale nie wiem kiedy.Filonku w najbliższym czasie jedziemy z Pusiolem trochę dalej od Polski po championaty,ale nie chcę zapeszyc,żeby tylko wszystko się udało:lol: jeszcze planujemy Luxemburg i skończyc Węgry oczywiście jak się uda :oops:MEGI proszę nie kuś,bo ja właśnie myślę o Twoim kraju,ale ja się gubię w tych VHD,AHD nie wiem,bo to 2 championty w jednym kraju.Proszę prześlij mi jak to jest na meila :lol:
  16. American Staffordshire Terier psy kl.szczeniąt SBIGSTAFF DOLLA DADDY kl.otwarta DAGOBERD CIERNY VULKAM GAS IS THE KING OF THE MOON HCH SZALAI'S MIKE XERROX EDITION TIANN suki kl.młodzież BONITA TIANN CHARKA IS THE KINGS OF THE MOON IRONMEN'S NOTHING HILL WARRIOR OD WANDERLAND BABY kl.pośrednia BESSY PERUN BLUE-ANGEL kl.otwarta AURORA PERUN BLUE-ANGEL IRONMEN'S KAMA SITRA G-S XANNAS REO TIANN kl.champion ANGELICA OS SWEET GANGLAND
  17. Megi i Ania,bardzo dziękuję za gratki.W przyszłym roku jedziemy na Trencin w styczniu i myślimy zakończyc ch.Słowacji(jak się oczywiście uda :cool3: ,ale i tak będziemy jeździc do skutku :evil_lol:) Stawka pies kl.młodzież IGY ORLOVSKA PERLA pies kl.champion PUSIO:loveu: suka kl.pośrednia KATY LISKA OD KRBU suka kl.otwarta VIKY MARIA
  18. A mój Char's Risky Business- pomeranian kolejny już słowacki CAC,BOB,a na finałach swojej grupy III.Dziękuję Natalii za wielką pomoc :lol:.
  19. A ja się pochwalę.PUSIO zdobył kolejny słowacki CAC i BOB.Na tym nie koniec dzielny,kochany maluch wywalczył IIIBOG.:loveu:
  20. Proszę o stawkę i wyniki :lol:
  21. Dzień dobry,albo raczej dobry wieczór i dobranoc :evil_lol:
  22. Ja uważam,że forum pomeraniana jest tak małe,a ludzie znają się tutaj bardzo dobrze,że nie potrzeba moderatora konkretnie do tej rasy,a Ci,którzy działają do tej pory w zupełności wystarczą.A przede wszystkim nie wypowiedziała się Marta,co o tym sądzi.
  23. Aniu jedziemy na urlop ;) tam gdzie więcej słońca,bo mam dosyc deszczu.Po powrocie dam fotki i więcej informacji.Teraz to Kraków zalewa deszcz,a mnie to już zupełnie nie pasuje takie lato:mad:
  24. Prawda,on taki śmieszek jest ;)
  25. [URL="http://img196.imageshack.us/i/img1241b.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2508/img1241b.jpg[/IMG][/URL] Pusio III BIS wystawy,zdjęcie z ubiegłego roku,a za kilka dni jedziemy z Pusiem gdzie jest ciepło i słonecznie to będą nowe fotki :cool3: cierpliwości,bo pogoda u nas nie sprzyja robieniu fotek
×
×
  • Create New...