-
Posts
253 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pencia
-
[COLOR=Blue][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2]To co wiem to piszę:p MORGAN'S BORN FREE "Ludwik" [COLOR=Red]Dosk,CWC,BOS,BOB,II BOG[/COLOR] [SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Blue][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=4][SIZE=2]YELLOW BYTTERFLY IZ KASKADA GREZ [COLOR=Red]W.O.,Lok.I,NSZwR,BEST IN SHOW PUPPY I.(powtórka z Włocławka:loveu: [COLOR=Black] Bożena wielkie gratulacje za piękny występ i piękne wyniki Twoich psów,BRAWO :multi: [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]
-
Tak ze zdjęcia to faktycznie malutki ten pomek.Ja znalazłam stronę Won-A-Pa-Lei hodowli z której pochodzi ten piesek,ale tam są same chihuahua.Megi tam też napisane mieli,że byłaś handlerem tego malucha,brawo.My teraz zgłoszeni byliśmy,ale tak się ułożyło nie ciekawie,trudno co się odwlecze to nie uciecze.Może w Bratysławie tego pieska zobaczymy.Na marcowy też się wybieramy,może uda się również wyciągnąc Bożenę z jej nowymi pupilami,byłoby raźniej.:p
-
Marta,przykro mi,ale nie mam fotki,a i w necie nigdzie nie znalazłam.
-
Hejka,hejka,hejka:lol:miłego dnia:loveu:
-
Tutaj są wyniki z innego forum,my niestety nie dojechaliśmy czego bardzo żałuję :-( [B]PSY[/B] [I]klasa puppy[/I] Redhots Another Petit Poms Masquerade [COLOR=Red]VV, Best Puppy[/COLOR] Jan-Shar's Calvin Klein [COLOR=Red]VV[/COLOR] [I]klasa młodzieży[/I] Bahstoy Dream of Atreju Amaretto [COLOR=Red]V1, Lux.-Jug.-Ch.[/COLOR] Bugati of Petit Poms [COLOR=Red]V2[/COLOR] Simply the best of Pomeranianworld [COLOR=Red]V3[/COLOR] [I]klasa otwarta[/I] Won-A-Pa-Lei Connection [COLOR=Red]V1, CACIB, BOB[/COLOR] Damascusroad Cooper by the Sea [COLOR=Red]SG[/COLOR] [I]klasa championów[/I] Mesuri from There Own Home [COLOR=Red]V1, Res.-CACIB[/COLOR] N & P's Candle in the Wind [COLOR=Red]V2[/COLOR] Powerpom Born to Success [COLOR=Red]V3[/COLOR] Char's Risky Business [COLOR=Red]nieobecny[/COLOR] [B]suki[/B] [I]klasa puppy[/I] Bees Knees Fantazja Szpic-Moll [COLOR=Red]VV1[/COLOR] Moon Dance from There Own Home [COLOR=Red]VV[/COLOR] Moon Magic from There Own Home [COLOR=Red]VV[/COLOR] Written in the Stars [COLOR=Red]VV[/COLOR] Won-A-Pa-Lei I can Dance [COLOR=Red]nieonecny[/COLOR] [I]klasa szczeniąt[/I] Won-A-Pa-Lei Gabriela Sabatini [COLOR=Red]VV1[/COLOR] Paper Moon's Vendetta [COLOR=Red]VV[/COLOR] Izy [COLOR=Red]nieobecna[/COLOR] [I]klasa młodzieży[/I] Little Black Bandit's Eileen [COLOR=Red]V1, Lux.-Jug.-Ch.[/COLOR] [I]klasa pośrednia[/I] Little Black Bandit's Danira [COLOR=Red]V1, Res.-CACIB[/COLOR] Cassiel's Coco Chanel Perly [COLOR=Red]V2[/COLOR] [I]klasa otwarta [/I] Calypso Curacao vom Zaubergarten [COLOR=Red]V1, CACIB[/COLOR] Ginger Rogers von Little Dragon Heart [COLOR=Red]V2[/COLOR] Pojedziemy w marcu do Luxemburga swoim autem.
-
Bardzo przepraszam,że się wtrącę :eviltong:Ja mam 6 lat stażu asystenckiego i trochę asystentur przez ten czas się uzbierało( na klubowych również),znam regulamin(umie jeszcze czytac,chociaż mam specjalizację hodowla zwierząt i większośc czasu spędzam właśnie z nimi)wiem co wolno i nie wolno,nikt mnie tego nie musi uczyc.Na pewno jeżeli jestem asystentem na wystawie i pracuję na ringu nie zgłaszam swoich psów na tą wystawę,a jeżeli zgłaszam psy to nie asystuje to dla mnie jasne jak słońce.A moje zapytanie było żartobliwe jak wcześniej napisałam w poście :evil_lol: widac,że tutaj nawet żarty obracają się w bardzo poważną dyskusję. A tak na marginesie nie ma jeszcze listy zgłoszonych psów,bo widzę na stronie oddziału,że przedłużono czas przyjmowania zgłoszeń do 06.09 to skąd wiadomo kto zgłosił.
-
[quote name='filonek_bezogonek']już są :) :) :)[/quote] :pszkoda,bo już miałam przygotowaną miarkę ;):evil_lol: i wykułam wzorzec na blachę:lol: (ale i tak będę) żarty żartami,żeby tylko ładna pogoda była,bo nie ma nic gorszego jak deszcz na wystawie
-
:crazyeye:to Montenegro,Pusio na grupie :lol:,a chowek wygrał chyba wtedy BIS.
-
Myślę,że będzie co oglądac w szpicach :lol: ,a asystenci już są ?
-
[quote name='filonek_bezogonek']nie widze zdjęcia :([/quote] Fotka się otwiera proszę sprawdźcie jeszcze raz,ale u mnie jest w porządku :lol: Jacku,my po dalsze tytuły.
-
Gratki,super wyniki.Widzę,że sędziował pan Tsepaj Istvan,ten pan co sędziował nas w Bratysławie :lol:.Węgry fajny kraj my wybieramy się tam jeszcze w październiku i listopadzie.
-
Dostałam fotkę z Węgier [URL=http://img3.imageshack.us/i/dsc01530e.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/858/dsc01530e.jpg[/IMG][/URL] Węgry fajny kraj,wybieramy się tam jeszcze w październiku i listopadzie :lol:
-
Trzymanie kciuków się przydało:cool3: :multi:Brawa dla Sułtana za [SIZE=3][COLOR=Red]CAC ,res CACIB [/COLOR][/SIZE]dzielnie kroczy do championatu Czech.
-
Pomeranian Char's RISKY BUSINESS(Pusio)[COLOR=Red] excelent,CAC,BOB,BOG :multi:[/COLOR]
-
tak tak tylko jak wróci moja torba :cool3: bo została w samochodzie a mąż pojechał do pracy:lol: Marto jeszcze w tym roku został nam z Pusiem Luxemburg i Budapeszt,więc jeszcze coś będzie jak Bóg da,a sędzia doceni. Aniu nie powiedziałam Ci bo wyleciało mi to z głowy,a zapytaj Danusi.ZŁODZIEJE TO ZARAZA
-
Marto nie uważam,żebyś pisała w tym temacie coś konkretnie do mnie,absolutnie:lol: nie poczuwam się :lol: podpatrzymy z Pusiem obiektywem jeszcze troszkę przygotowanych pomków w Luxemburgu,a potem na światowej:loveu::loveu::loveu: już nie mogę się doczekac
-
Aniu jesteś szybka jak błyskawica :crazyeye:.Ja dopiero doszłam do siebie:evil_lol:,spanko robi cuda.Węgry piękny kraj,a ich język pobija wszystko:lol:.Ja wysłałam zgłoszenie wraz z kasą za wystawę w kopercie,zgłoszenie doszło,bo pies jest w katalgu,a kasa nie:angryy: musiałam drugi raz zapłacic na wystawie,a ja NIENAWIDZĘ ZŁODZIEJSTWA I ZŁODZIEI :mad:powinno się obcinac dłoń za kradzież tak jak x lat temu w Szwecji,żeby to draństwo wyplenic,bo im się to udało(moja mama mieszkała jakiś czas w Szwecji i kiedyś zostawiła płaszcz dżinsowy na trzepaku,po 3 dniach sobie o nim przypomniała i co,wisiał tam gdzie go powiesiła):mad:.Człowiek uczy się na błędach,ale kradzież nadal i wciąż działa na mnie jak czerwona płachta na byka. To było na początek.Pogoda dopisała,oceniał nas sędzia z Węgier,pani bardzo wymagająca i dokładna.Nasz pies widocznie spodobał się,bo wyjechaliśmy z pucharem za I miejsce w BOG. Danusiu i Grażynko nasza podróż była super,dziękujemy :loveu::loveu::loveu: I jeszcze jedno,Bożena dziękuję Ci za tak piękne psy,które przynoszą mi wiele radości.
-
"...Zapewne zauwazylas ze na zagranicznych ringach większość psów "zrobionych" jest baaaardzo jasna - naczesciej to sa jakies (pseudo) kremowe psiaki. Wówczas wiadomo im pies jaśniejszy tym bardziej nakredowany.Czasami wrecz niektórzy hodowcy takie jasne kolory preferuja i nie zalezy im na poleszeniu koloru a wrecz przeciwnie i bardziej wyblakly kolor psa tym lepiej jest go "zrobic". Nawet ten piesek na tym filmie jest kremowego koloru - a przy tym idealny dla groomera jak napakujesz w niego kredy nie bedzie sie tak mocno odznaczac od siersci. Psy o jasnej barwie (kremowe, jasnopomaranczowe) latwo jest wypudrowac, ale one nigdy nie maja pieknego pomaranczowego koloru. Cenie rude pomeraniany bo co raz mniej jest ich. CO raz czesciej pojawiaja sie natomiast jakies jasne morele, kremy .... (czesto to nie checi hodowcy zeby wyszedl dany jasny kolor ale kiepska pigmentacja daje taki efekt ze zamiast pomaranczki wychodzi jakis kremus, morela etc. i do tego jasne nosy, jasne powieki, jasne pazury ... cos czego nieznosze ... Dlatego mnie nigdy nie przekonuja pomeraniany o bardzo jasym kolorze na rinach zagranicznych. Od razu mozna przypuszczac ze pies jest mocno wypudrowany , napakowany kreda a nastepnie siersc jest niemalze wyrzezbiona a co za tym idzie wszelkie niedoskonalosci anatomi mozna posrednio ukryc dobrym groomingiem. Ja od razu jestem podejrzliwa .. i od razu wesze "spisek" ha ha ha ..." Nie zgadzam się z Tobą,ale przecież każdy może miec swoje zdanie:lol: gusta to raczej nie temat do dyskusji,bo jeden ma taki,a drugi lubi co innego i koniec.Tobie podoba się to,a mnie co innego i tak już jest wśród ludzi i dobrze,bo jak wszyscy lubili by to samo to świat byłby monotonny:lol: Nazwa pomeranian nie pochodzi od koloru pomarańczowy,nigdzie nie jest napisane ,że kolor pomarańczowy jest podstawowy dla rasy. Jeżeli pomek jest ładny i ma w sobie to coś to dla mnie kolor nie gra roli,widziałam kilka z nasyconym pomarańczowym kolorem, których nie chciałabym nawet za darmo. Marto,ale to temat o pielęgnacji,możemy założyc inny np co się komu podoba,co kto lubi,albo coś takiego,żeby nie zaśmiecac tego tematu
-
[quote name='jamnicze']Chciałabym kiedyś czymś takim polecieć :p [URL]http://img504.imageshack.us/img504/214/dscn5729.jpg[/URL][/quote] Nie widzę przeszkód,balon przycumowany jest na bulwarach wiślanych u podnóża Wawelu.To odpłatna atrakcja dla turystów,oglądanie miasta z góry,można oglądac w dzień jak i bardzo późnym wieczorem.Jak wracam z pracy tak około 21 to jeszcze lampy błyskowe widac w uniesionym balonie :lol: Miłego wieczoru
-
podkład i kreda tak się domyślam, tylko mnie zastanawia ten pomarańcz,czyżby to był pigment w proszku :roll:??ale po co??
-
Hodowla w porządku,psy mają dla przyjemności i nie wyzbywają się starszych. Jeżeli interesują Cię hodowle z Krakowa,zapraszam.U mnie w domu mieszka pies już 13 letni jak również od czasu do czasu pojawiają się szczeniaki tylko,że w tym roku nie było maluszków i nie będzie,może w przyszłym roku. Pozdrawiam Beata
-
Kurcze,kebaby to chyba w całej Polsce się rozprzestrzeniły :diabloti: A my Krakusy mamy obwarzanki (precle) też prawie na każdym rogu ;) Aniu to nie park,Wy siedzieliście chyba na planach tak wygląda z fotek :loveu: Moje miasto wygląda pięknie na Twoich fotach :multi: A KFC zaliczone??
-
Tak znam te filmy,mnie to ciekawi co na tym filmie co ja znalazłam dają pomkowi na nogi,taki proszek biały mieszają z pomarańczowym,co to za proszki i po co :roll:
-
a ja dzisiaj znalazłam taki film na necie,kilka rzeczy nie rozumie,ale to nic :razz: [url=http://www.purepaws.net/pomerania.htm]pomeranian video[/url]