-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mała Rita
-
Cze Dziewczęta :loveu: A ja wygrzewam się na sztucznym :loveu:
-
Cze Kasik :loveu: Co u Was? Rewolucje żołądkowe zakończone? :cool1:
-
Ewciku trzymam mocno kciuki byś szybciutko wróciła do zdrowia!!!!!!!!
-
Cze De :loveu: Co ja czytam, żeś Ty kierowczyni będziesz! Super! :multi:
-
Cze De wieczorowo :loveu: Kurde moze ja tez o prawku pomysle :roll:
-
Cze Dziewczynki :loveu: Ucholki Fidka coraz lepiej, dzis juz byly "prawie" czysciutkie no i nie drapie sie juz tak mocno :roll: Be Arni tez wiecznie ma cos z uszami :cool1: De :cool1:oj wspolczuje... tych kupek :razz: Kasik a co żeś zedytowała post wczesniej :mad: pisać mi tu szybciutko ;) Arni bez zmian, ledwo chodzi z przejedzenia... [COLOR=PaleTurquoise]teściowa zresztą też :diabloti:[/COLOR]
-
[quote name='ewa2909']Cześć Asik:multi: Biedny Fidek:calus:. To pewnie raczej nie zjawicie sie w Galerii:-(?[/quote] Ewciku chyba nie zajrzymy jednak :-( [quote name='Pegaza']A Asik pewnie griluje karczek na dzialce:cool1::cool3: a jak tam ucholki juz lepiej?:roll:[/quote] dzis słodkie lenistwo w domku :loveu: Ucholki lepiej, leci caly czas jakas ciemna mazia z nich ale juz się nie drapie tak mocno :p
-
O i jest śliczne maleństwo :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Ojoj biedny Fidek:sad: niech wraca szybko do zdrowia :loveu: a portfelik szybko sie ponownie zapelni:eviltong::p[/quote] nioo biedna sierotka moja :-( [quote name='madziasto4']A co z uszkami? Stan zapalny?[/quote] tak, niestety :angryy: antybiotyk dostał
-
Cze Madźka :loveu: Ale dziwne te meduzy :cool3: Gdzie Masterek????? :roll:
-
Cze De :loveu: Wczoraj odesłałam koszule, na zdjęciu super a jak przyszła to okazało się ze beznadziejna :-(
-
Cze De :loveu: Ja tak dzis mialam z paskiem :cool1: wczoraj sobie wypatrzyłam wieczorem na allegro, dzis rano szukam zeby kupic a aukcji juz nie ma :angryy:
-
Fidek chory :cool1: uszy znowu tragicznie no i jakies uczulenie dostał, stany ropne ma... :cool1: i zaliczyl wizyte u weta... :cool1: bidulek bał się strasznie no a ja o wiele puściejszy portfel :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Asia planujecie grilowanie?:p[/quote] nio, jak będzie ciepło to tak, to juz ostatnie chwile lata :-(
-
[quote name='Pegaza']no wlasnie nie zaloze pomaranczowych spodni:cool1: Asia nie pokaze bo ona w sklepie jest:eviltong:[/quote] łoooo myslalam ze na allegro
-
[quote name='Pegaza']ja ale ja mysle tez o ciuchach zebym potem jak sie ubrala zeby kolorystycznie pasowalo.. ale taska mowie Wam ze od razu bym brala jak byla szara:loveu: no a ze fiolet to tera mysle nad nia hehe[/quote] poka linka :loveu:
-
[url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_9810.jpg[/url] ale zarąbista fota!!!! jaaaa!!!!!!
-
[quote name='madziasto4']A Fidek nie tęskni za braciszkiem? :p[/quote] raczej nie :evil_lol: tak jest rozpieszczony ze chyba juz by nie zaakceptował innego psa w domu :evil_lol:
-
Cze De :loveu: bierz fiolet, ja tez zastanawiam sie nad fioletową torbą, a buty na jesien mam szaro-czarne
-
[quote name='madziasto4']Oj, to szkoda...[/quote] cos w weekend porobie jak bedziemy na działce
-
Cze :loveu: A Kasik to gdzie? Nie odezwala sie po weselu
-
[quote name='Arabeska^^']Witamy i życzymy miłego wieczorku :loveu: P.S. Również dołożę się do gratulacji :lol: :)[/quote] witamy również i dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']no ba:cool1: cze Asik :multi:[/quote] Cze De :loveu: [quote name='madziasto4']A może jakieś zdjęcia z Arnoldzikiem? :loveu:[/quote] Arnold u tesciowej, wiec aktualnych fot nie mam niestety