-
Posts
1453 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudysiaczek
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
A, no tak, niedługo 100! ^^ -
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Papa! xD Bez fotek nie wracaj :P -
Najlepiej to przyjedź po mnie! :D Będę jechać rowerkiem, a z boku mój wierny pies... Mam nadzieję, że się szybko nie męczy xD.
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Od czego jest APAP :diabloti: -
Do Poznania busikiem? Lepiej rowerkiem! :evil_lol: U nas w nocy padało, oj padało.
-
[URL="http://photos.nasza-klasa.pl/5622995/150/main/675a67ab73.jpeg"]>>klik<<[/URL] Super składanka! :loveu:
-
Może niedługo w busika wsiądę i pojadę hen dalekoo :diabloti:.
-
A, to życzę miłej zabawy :cool3:
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
A, skoro wczoraj było spoko to już się nie boję... W końcu wszyscy żyją, kit, że z kacem... :evil_lol: -
Można ich namawiać, ale i tak nic nie działa. Najchętniej to by w domu siedzieli. Dobrze, że pies czasami ich zaciągnie na spacer :)
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Już się boję tych facetów, skoro ty ich przyprowadzasz XD -
A co takiego robisz, jeśli można spytać? :D No to do 16! :evil_lol:
-
Pojechałabym, ale prawa jazdy nie mam :diabloti:. A rodzicom tylko praca w głowie i odpoczynek. :(
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Trudno, będę dzielna! :D -
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Ja % mogę przynieść, ale gorzej z podzieleniem się przez monitor ;O. XD -
Tofik pływak :loveu:. A tak w ogóle to cześć :)
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
O 21 to ja na spacerku jestem :D. Ale jak przyjdę to zrobię wielkie wejście najwyżej xd. -
Ale wyście tu nagadały :evil_lol:. I fotki jakie ładne :loveu:. (już nie czarne kleksy :D)
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
Hhaha, zbieramy siły, co nie? xdd Odpowie mi ktoś na którą jutro? Czy mnie nie chcecie? :( -
Aż mi się zachciało nad morze pojechać :)
-
Grzywaczowa galeria Zuzy i Audika, oraz foksiasta z Fuksem w pamięci..[*]
Klaudysiaczek replied to Foxowa's topic in Galeria
O, a o której? Mogę wpaść jak dam radę się wyrobić? :D -
Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^
Klaudysiaczek replied to Tepes's topic in Galeria
Ogarnij skarpety i już na spacerek, a jak! :diabloti:. -
[quote name='łapeczek']Skarpetki nie ma :P szykuje sie na spaceroska z nami xD[/quote] To bierz przykład i też się szykuj, bo się nie wyszykujesz i co :diabloti:
-
Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^
Klaudysiaczek replied to Tepes's topic in Galeria
Czuję w sobie zwierzę... Ale to chyba leniwiec xD. Spacer mnie czeka za 3 godziny dopiero :D.