[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz091-1.jpg[/URL] troszke mi haskiego przypomina:P:P
[URL="http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz097-2.jpg"][COLOR=#000000]http://i530.photobucket.com/albums/d...Obraz097-2.jpg[/COLOR][/URL] mam cie :multi: Sarunia musi ukryla sie w krzaczkach :lol: