Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Cieszę się ogromnie, że Ślepcio ma taki wspaniały domek :multi::multi::multi: I dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego :)
  2. No no, piękny chłopak z tego Dyzminka się zrobił. A i reszta niczego sobie :) Będę tu zaglądać...
  3. To juz dzis Szamanku :) Bądź szczęśliwy w nowym domku :loveu:
  4. I kolejny zestaw ogłoszeń dla sunieczki: [URL="http://www.katowice.gumtree.pl"]www.katowice.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.krakow.gumtree.pl"]www.krakow.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.wroclaw.gumtree.pl"]www.wroclaw.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.wroclaw.olx.pl"]www.wroclaw.olx.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.psy.euroanimal.eu"]www.psy.euroanimal.eu[/URL]
  5. Właśnie zrobiłam przelew na 20 zł. 10 zł to moja miesięczna deklaracja i 10 zł jednorazowa wpłata. Gorąca prośba: przypominajcie mi proszę na PW o wpłatach co miesiąc, bo bywam zapominalska.
  6. Ślicznota z niego :) Może jakies ogloszenia Pędzelkowi porobic ?
  7. Zrobiłam kilka na razie ogłoszeń dla suni: [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl"]www.ogloszenia.adverts.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] Później porobię jeszcze trochę
  8. Zasiadłam do robienia ogłoszeń i klops :( Nie mam żadnych namiarów kontaktowych. Byłam pewna, ze w pierwszym poście są podane. Zajrzałam na forum AFN, tam wprawdzie gdzieś w treści jest wymieniony tel. kontaktowy, ale nie wiem czy mozna go podawac, czy nadal jest aktualny ? Widziałam, mamuciku drogi, ze prosiłaś również o zdjęcia do ogłoszeń :) Super. Choc nawet jesli nowych nie będzie można wykorzystac te, które są wklejone na wątku. Ładne są, bo wiadomo model jest ładny :) Baaardzo ładny :loveu:
  9. [quote name='Asior']Cegiełkowe allegra to dość duże prowizje :( [/quote] jak duze ?
  10. [quote name='coronaaj']Zrobcie to Allegro cegielkowe.[/quote] kto potrafi zrobic to allegro ? plisssss.... ja niestety nie mam zielonego pojecia jak to sie robi :-(
  11. Za wiele niestety nie mogę, ale 10 zł miesięcznie napewno wyskrobię dla suni.
  12. [quote name='red']Dzieci jeśli są, to bez obaw, to lagodny piesek.[/quote] No wiesz, ja tam bardziej sie boje o Piracika niż o ewentualne dzieci ;) Zeby go tam nie zamęczały za nadto... A Ty poznałas osobiscie tych ludzi ? Mówisz, ze fajni ? Tak się dopytuję, bo chce byc spokojna o Piracika... chce, zeby był kochany....
  13. Zaglądam do naszej kruszyny ślicznej. Jak ona sobie radzi na codzień ? Czy ona całkowicie nie widzi ? A tak z ciekawości.... ile ten mikrusik waży ?
  14. Majeczko, i ty tez znajdziesz domek. Piracik juz znalazł :) I do Ciebie usmiechnie sie szczescie :) Zdrowiej szybciutko
  15. Podniosę sunieczkę, a w weekend postaram się zrobic troche ogłoszeń
  16. A cos wiadomo jeszcze o tym domku ? Piracik jest tam jedynym zwierzaczkiem ? To w bloku czy dom z ogrodem ? Jakies dzieci w domu ?
  17. [quote name='Isadora7']Pikusia nadal szuka domu[/quote] Jak to szuka domu ?????? Nie wypaliła ta adopcja ?????
  18. Cudownie :multi: cudownie :multi: cudownie :multi: Brak mi słów po prostu.... Dziękuję dziewczyny za wszystko, co zrobiłyście dla psiaczka :) Mam nadzieję, że Piracikowi będzie dobrze w nowym domku :) Bądź szczęśliwy Piraciku :loveu::loveu::loveu:
  19. No tak, koszty operacji małe nie są :( Ale trzeba zacząc zbierac kase. Ktoś wspomniał o allegro cegiełkowym. Jak najbardziej - mała coś takiego w sobie ma, ze łapie za serce. Jakies bazarki może ? Zawsze to troszkę kaski wleci. Co jeszcze ? Może ciotki z wielkimi serduchami pomogą ?
  20. Ech, no tak.... nie tylko Maja potrzebuje pomocy :(
  21. Sliczny ufoludek :) O co chodzi z tymi oczkami ? Jaka jest dokładna diagnoza weta ? Operacja przywróci wzrok ? Jakie są koszty operacji ? Kiedy miałaby byc ? Jakas kolejka jest do specjalisty ? Potrzebne bliższe informacje. Wtedy łatwiej będzie nam myślec nad stroną finansową pomocy dla kruszyny
  22. I ja zaglądam. I myślę jak by tu można jeszcze pomóc.... Czy Maja jest wrzucona na wątek bullowate do adopcji ? Może warto ją tam umieścic i poprosic o pomoc. Trzeba nam tu więcej ciotek. No i przyszła mi teraz do głowy fundacja AST. Chyba doddy tam się udziela....
  23. Jestem, zwabiona przez Lidan... Niestety z kasą u mnie teraz krucho, więc raczej ciężko będzie podratowac DJ-ka finansowo :( Zauwazyłam, ze psiak ma mało ogłoszen (chyba, ze ma, ale nie są wpisane w tym wątku) Moze porobic mu więcej ogłoszeń, co ? DJ jest przeslicznym - myslę, ze bardzo adopcyjnym - psiakiem i moze nawet nie trzeba by było go wyciągac do hoteliku, gdyby ktoś wypatrzył go w ogłoszeniach. Co Wy na to ?
  24. Milo czytac jak cudownie odmienilo sie zycie Dyzmina :) Czekamy na fotki całego towarzystwa
×
×
  • Create New...