-
Posts
493 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia15
-
Mam nowe zdjęcia! :multi::multi: [img]http://lh4.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6JlcbQsCRI/AAAAAAAAAeo/Bfz7dGbghn4/s640/P1030086.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jlch77fII/AAAAAAAAAes/hrp5CeieEZU/s640/P1030149.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jlc1WHFaI/AAAAAAAAAew/1SRzoAID0A8/s640/P1030173.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S6Jldajj-ZI/AAAAAAAAAe0/rtxcvDHA0nE/s640/P1030183.JPG[/img] KONIEC.
-
Trzymamy za słowo! Dzisiaj jeszcze nie ma :D :D :D Komuś się szykuje lanie! :P
-
Dzięki :) Pozdrowienia.
-
Napisałam :)
-
łiiii! nareszcie nowe odcinki! :multi::multi: Widzieliście to? Nawet nowa odsłona jest, że się tak wyrażę :evil_lol: I dłużej trwa! Nie tak jak wtedy - 30 minut, tylko prawie godzinę! To już sukces! :D już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. I ostatnio jak była ta jack russel terrierka z labradorem, na którego się rzucała to było agility! :multi:
-
Mi też to zdjęcie się podoba :D Napisałam do Ciebie na Gadu :P Ale nie odpisałaś! :P
-
Śliczny ! :)
-
Łiiii! :multi: Nareszcie nowe fotki! :multi::multi: Agent Lucky 007 jest super! Szkoda, że tak mało foteczek. Ja mojemu yorkowemu też robiłam kiedyś sesję w okularach. Mógłby wziąć udział w konkursie pt. Jestem Matrixem :D :D :D Czekamy na jeszcze więcej zdjęć! :)
-
[B]Borówka16[/B] jakoś tak wyszło. Przepraszam. Przyznaję, na lanie zasłużyłam :D Zaraz zajrzę! ;)
-
[B]Doti1986[/B] - dzięki :) Na wiosnę, o ile takowa pora roku raczy zawitać, musimy się wybrać na małe strzyżonko do fryzjera :D Juz całkowicie zarośliśmy w kłaczkach :D Przydałoby się jakoś schludnie wyglądac. Ale jak na razie jest trochę za zimno - temperatura przekracza zero, ale w dolnych granicach. I ten śnieg... ;/ P.S. Zgłosiliśmy sie dzisiaj na obóz agility! Mam nadzieję że uda nam sie załapać. Trzymajcie kciuki! :)
-
No i znowu ta niezręczna cisza! Moi drodzy, tak być nie może! :mad::mad: Zanim Was wszystkich stłukę to dodam nowe fotejszyn :evil_lol: Na razie tylko dwie, bo reszta niezgrana i nieobrobiona. Nie mam czasu jak na razie na takie rzeczy ;p Na razie sporo nauki. Ale przechodzę do zdjęć w końcu [img]http://lh5.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S55oqG22lKI/AAAAAAAAAdI/IXTfps1RLjU/s640/P1030081.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_2xVIygt8T-E/S55oqkGWpcI/AAAAAAAAAdM/-awBIiolNMI/s640/P1030111.JPG[/img] Czekam na opinie! :p
-
Ja też się nie spodziewałam, tak szczerze :D Ale fajnie że się nam udało :) Pozdrawiam.
-
łoooł ;D Marti ! :D łiiiii ;D
-
Czyi pewnie nici z konkursu .
-
Ech, już całkowicie zwątpiłam w to, że możemy otrzymać wyniki tego konkursu. A jak otrzymamy to chyba bardzo, ale to bardzo późno.
-
[quote name='Błyskotka']Szkoda że pokazują powtórki :(.[/QUOTE] No szkoda, szkoda :( Też nad tym ubolewam... Ale może niedługo się doczekamy nowości :D
-
Tak, treserka naprawdę ma głowę :crazyeye::crazyeye: Ciekawe, co będzie za tydzień ... Może coś nowego :cool3:
-
A dzisiejszy odcinek? O tym dobku? To już było ... tak samo jak tydzień temu o bullterierze i rodzinie punkowców. Ciekawe kiedy puszczą nowe odcinki ?