Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Aga wiem, dlatego ja sama tez nie ogarniam. Mam ograniczony dostęp do swojego konta przez słaby internet i dlatego Agata zawsze skarbnikuje. Ale założyć wątek myslę, że warto a jak będzie miał farta to deklaracje się znajdą i jakoś damy rade.
  2. A ja dziś namierzyłam takiego psa, miałam zgłoszenie, żeby mu pomóc. Miał być bezdomną suką, a jest psem mającym prawdopodobnie właściciela. Ciągle przebywa pod Gabinetem Weterynaryjnym i odstrasza klientów. No ale Pani doktor daje mu Royala więc czego ma szukać gdzie indziej:) Sprawę psiaka wyjaśnie i w razie czego poszukamy mu domku. [URL=http://img12.imageshack.us/i/20110818390.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7034/20110818390.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dziekuję Zuzka, ja tez go ogłoszę. Pewnie savahna jak znajdzie chwilke nie odpusci:evil_lol: Ze zdjęc rzeczywiście jestem dumna, bo z nim łatwo nie jest bo ciągle się przytula, skacze ale nie tak natretnie jak Tosia tylko spokojniej. Fajny jest wiem, że szybko znajdzie dom. [B]Potrzebujemy jednak deklaracji na już, czy ktoś byłby chetny wspomóc psiaka? Potrzeba 300 zł/ miesiąc.[/B]
  4. Cioteczki a może spróbować z jakimś dt dla Kowu, można byłoby się zorientować chociaż jaka cena byłaby tymczasowania go. W naszym rejonie jest nowo otworzony hotelik u Ginn- warunki jak dla mnie ekstra bo u Ginn jak nie ma tłoku to psy śpią w domu. Ja trzymałam u niej 2 psy- mogę zaświadczyć, że jest ekstra. Świeże wiadomości, aktualne zdjęcia. Tylko trzeba by było uzbierać deklaracje.
  5. Aga założ wątek temu psiakowi, porozrzucamy wspólnie. Może znajdą się deklaracje i pomoc. Mnie samej również nie stać żeby trzymać psiaka w hoteliku ale deklaracja do deklaracji i wychodzi. Teraz co prawda Wojak jedzie bez niczego ale jak był pod ostrzałem to wyjścia nie było. Wklejam jego zdjecie do Ciebie, może jednak komuś zginał... [URL=http://img814.imageshack.us/i/sta40081.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/2729/sta40081.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zgarnełysmy psa ze strzelnicy bardzo w typie ON. Jedzie do hoteliku do Celin. Majaa jakbyscie miały zgłoszenie, ze komuś zginał (wątpliwe ale różnie to bywa) to tak wyglada nasz Wojak. [URL=http://img560.imageshack.us/i/sta40082.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8834/sta40082.jpg[/IMG][/URL] A to jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  7. Postaram się wymyslić jakiś tekst do ogłoszeń i mam prośbę do ciotek pomagających w nich, poogłaszajmy go również w dziale znaleziono. Nie sadzężeby uciekł komus, bo jest bardzo wpatrzony w człowieka ale różnie z tym bywa. Kiedyś znalazłam 10-letniego psa przywiązanego do ławki a okazało się, że ma właściciela, który kocha go bardzo i wszędzie szuka. On jest troszkę mniejszy od ON-ka, wyjatkowo kontaktowy, wyjątkowo kochający ludzi. Włazi na kolana, ślicznie się przytula, rozdaje całusy. Jest bardzo aktywny, energiczny, nie rozumie żadnych komend i załatwił się w domu ale podejrzewam, że jest madry i szybko się nauczy wszystkiego. Myslę, że jak pojedzie do Ginn to bedziemy mieć pełny obraz jego charakteru.
  8. [URL=http://img825.imageshack.us/i/sta40080.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1188/sta40080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img685.imageshack.us/i/sta40083.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6136/sta40083.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/sta40069.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5152/sta40069.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/sta40101.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1723/sta40101.jpg[/IMG][/URL]
  9. Zdjecia z dziś. Agata wklej je do pierwszych postów. [URL=http://img8.imageshack.us/i/sta40065.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8352/sta40065.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/sta40063.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1143/sta40063.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img811.imageshack.us/i/sta40067.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6112/sta40067.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dziekuję, chciałam potwierdzić na watku, żeby pozostali wiedzieli. Po południu wstawię zdjęcia.
  11. Zrobie zdjęcia jutro, niedawno wróciłam z pracy i jest ciemno. Psiak był dzis z koleżanka u weta- zapalenie oczu i uszu, za przynajmniej tydzień możliwe są szczepienia. Co dokładnie powiedział wet tez nie wiem bo w pracy nie mam zasięgu i mam bardzo porozrywane informacje. Dziś jest u Artura, u tego u którago był Marley- Artur stwierdził, że ma ADHD, jest przyjazny ale nienormalny. Na dzień dobry zrobił mu koope w domu. Z pewnością to nie będzie przyjaźń jak z Marleyem ale kilka dni Artur go przetrzyma. Musimy zebrać deklarację na hotelik, tylko Ginn ile dokładnie?
  12. Dzięki za przybycie Savahna i beka. Zdjecia będa oczywiście, niestety u nas z tym ciężko.
  13. Kaja dzięki za przybycie:) on był pod strzelnica, chyba go ktos wywalił, było to dla niego naprawdę niebezpieczne bo kręcił się na terenie strzelnicy. W tym momencie jest u znajomego, pojedzie do Ginn na dt. Mam nadzieje, że krótki, bo jesteśmy spłukane. [B]Ginn[/B] proszę Cię bardzo bo nie zdązyłam zapytać przez tel jaki będzie koszt hotelikowania.
  14. Zaprazszam na wątek własnie zgarnietego psiaka. Już masz Zuzka co ogłaszać. Ja mam 2 dni po 12 h więc bardzo proszę jak możesz tego małego ode mnie powrzucać na jakieś portale to chocby z takimi zdjęciami. A tu zapraszam na wątek bezimiennego. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  15. Zapraszam na wątek nowego podopiecznego, ma szansę jechać do Ginn- proszę o pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  16. Dzisiaj pod nasza opiekę trafił młody psiak, nie było na co czekać gdyż znajdował się na terenie strzelnicy, miał zostać powiadomiony rakarz. Kochani musimy umieścić go w dt, czy ma ktos coś przeciw żeby pieniądze po Tosi przeznaczyć na niego? Nie mamy kompletnie nic, poza checiami. Zapraszam na wątek, może ktoś wymysli mu imię? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  17. Zapraszam na wątek kolejnego podopiecznego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  18. O nie, nie jestem na wątku Fila ale obiło mi się, że taki jest u Jaagi- mam nadzieję, że się znajdzie. Zapraszam na wątek psa, który dziś trafił pod moją opiekę. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  19. Zapraszam na wątek wyrzuconego psiaka, troszkę podobny do Bena i również (prawdopodobnie) pojedzie do Ginn [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212994-Młody-ON-pod-obstrzałem-na-terenie-strzelnicy-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-dt-ds[/URL]
  20. Pies już pod naszą opieką, pojechałyśmy z aagatą8 i koleżanka i go zgarnęłyśmy. Masa kleszczy, wychudzony i przekochany. Ochoczo wskoczył do samochodu, mniej ochoczo poddał się wyjmowaniu kleszczy- chyba złapałysmy wszystkie pchły. Jest ciemno a my bez aparatu, tyle udało się zrobić tel. [URL="http://img710.imageshack.us/i/20110816386.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6683/20110816386.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img839.imageshack.us/i/20110816388.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2492/20110816388.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/sta40068.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/104/sta40068.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img543.imageshack.us/i/sta40064.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8835/sta40064.jpg[/IMG][/URL]
  21. Dzieki Zuzka, moim zdaniem on bedzie średni- ciężko powiedzieć, jest raczej drobnokostny. W środę idziemy do weta to wszystkiego się dowiemy, może jakiegoś czipa się przy okazji znajdzie...
  22. A to psiak, który został wywalony w tamtym tygodniu na mojej ulicy, ciekawe dlaczego? Psiaka zaczęli dokarmiać ludzie mieszkający na przeciwko mnie. Chwała im za to. Widziałam jak biegł i właśnie przeszło mi przez mysl, że go wywalono albo za kimś biegnie. W każdym razie w sobotę odkryłam, że koczuje na moim osiedlu. Państwo wpuszczają go na podwórko, ale szybko potrezbuje domku. Może założe mu wątek, muszę najpierw dokładnie uzgodnić czy go będa trzymać czy trzeba poszukać hoteliku. Psiak ma około 4-5 miesięcy, jest słodziutki i piękniutki. [URL=http://img233.imageshack.us/i/20110813356.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6601/20110813356.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/20110813354.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3290/20110813354.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/20110813355.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7532/20110813355.jpg[/IMG][/URL]
  23. W każdym razie Zuzka jakby Ci brakowało adrenaliny to my Ci pomożemy:) Aga no niestety jest jak jest i coraz gorzej mi z tym:-(
×
×
  • Create New...