[quote name='mineralna_'][CENTER]Też może będę w Łodzi ;)
Ja niedługo odbieram 2 nowe samiczki + kilka bab na DT :oops:
W Krakowie będę wystawiać,a le tylko 1 bo Omitsu zanikł astrex, Hope Of Happiness ma kinka na ogonie, a ta trzecia, co się narazie jeszcze chyba nie urodziła będzie wystawiana :lol:
chocolate fox to takie moje małe marzenie zaraz po fuzzy pewie, redzie, black tan bandedzie i lh lilacu :P
[/CENTER]
[/quote]
a mi się strasznie podoba chocolate tan i redy:loveu: ale zobaczymy co na wystawie uda mi się upatrzyć :) kali24 mówiła, że będzie miała dużo myszek to na pewno coś wybiorę:multi: klatka już czeka - Kuba.