[quote name='dogg']Hehe, moja mama bardzo kocha wszystkie zwierzaki, a Balta to juz ponad wszystko.. Nie chciała sie zgodzić na pieska, tylko ze względu na obowiązki, no ale stwierdziła, że dorosłam i jestem odpowiedzialna więc sie zgodziła ;)
P.S. Na mamy się nie zamieniam :evil_lol::eviltong:[/quote]
:mdleje:
moja nie lubi zwierząt, żadnych, ewentualnie pogłaska, u kogoś popatrz, Rika to przykry obowiązek kiedy jestem w szkole ... :roll: