[quote name='ocelot']Mamy w domu tymczasowym. To mix boksera i chyba asta. Jednak z adopcji wraca drugi raz. Pilnie szukamy mu domu
[IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734785.jpg[/IMG]
[IMG]http://th.interia.pl/30,g8ee915833129143/i734784.jpg[/IMG][/QUOTE]
Widać ten pies lubi dzieci i do ludzi też pewnie jest miły.