Tą formułkę o umowie wklejam standardowo do każdej aukcji. Odstrasza największych oszołomów.
Po krótce chodzi o to, że podpisując umowę adopcyjną ktoś zobowiązuje się do wysterylizowania pieska w odpowiednim czasie. Zgadza się również na wcześniejsze sprawdzenie domku oraz późniejszą wizytę mającą na celu sprawdzenie, czy pieskowi jest tam dobrze i niczego mu nie brakuje. Zależy Wam na tym, żeby szczeniaki trafiły w dobre ręce więc myślę, że podpisanie takiego papierka z nowym właścicielem będzie dobrym zabezpieczeniem. Co do wizyt to jest tyle dobrych dusz na Dogomanii, że znajdzie się ktoś, kto sprawdzi potencjalnych właścicielli nawet na drugim końcu Polski.