[QUOTE]Witam serdecznie Anię i Akirę .[/QUOTE]
Dzięki za powitanie :)
[QUOTE]Dziękujemy z Kenią za odwiedziny![/QUOTE]
Nie ma za co dziękować :)
[QUOTE]Teraz moja czarnulka się niecierpliwi, że się nią nie zajmuję, do gabinetu, gdzie siedzę wchodzić jej nie wolno (to pokój dla gości do nocowania), więc leży w progu. [/QUOTE]
Skąd ja to znam :) moja szajby dostaje jak się nią nie zajmuje :)
[QUOTE]Ostatnio bardzo jej las pachnie i na spacerkach kąpie się w lodowatym strumyku brrr... Ale już wiem, że ona ma końskie zdrowie![/QUOTE]
Heh :eviltong: ja z moją będe musiała się właśnie do lasu wybrać na pierwszy spacer jak będzie ciepło :diabloti:
[QUOTE]Pozdrawiamy serdecznie![/QUOTE]
My również pozdrawiamy! i życzymy miłego dnia!:diabloti: