Jump to content
Dogomania

luta4

Members
  • Posts

    601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by luta4

  1. Podejrzewam że LUCKY akceptuje tylko garnitury od Armaniego a nie od weta to mało znana firma.POZDROWIENIA DLA PSINKI
  2. To co napisaliście jest piękne.Lucky trzymaj się. Buziaki w twój czarny nochalek.Musi być dobrze temat TOY nadałam tak jak obiecałam .
  3. Daję ogłoszenia w łódzkiej prasie może to pomoże rozpytam wśród znajomych. Ona musi mieć dom kiedy ludzie przestaną być potworami
  4. Dziś mialam cudowny dzień tedi też prawdopodobnie znalazł dom. Tak o niego walczyłam żeby nie trafił do schroniska trwało to długo ale się udało
  5. Pomogły zaciśnięte kciuki .Pani zadeklarowała się żeTedi już jest jej widziałam dom w którym będzie. W czwartek jedziemy do weta na bilans stanu zdrowia szczepienie.NOWYM DOMEM TEDIEGO JESTEM ZACHWYCONA MIAŁ BARDZO DUŻO SZCZĘŚCIA. JAK JUŻ BĘDZIE NA NOWYM MIEJSCU OGŁOSZĘ HURRRRRRRA
  6. Może ma po prostu wielu przyjaciół którzy mu dobrze życzą
  7. W poniedziałek nadaję temat i kontakt daje na Jolę.Mozna też dać ale to już płatne ogłoszenie o tymczas w ŁWD koszt ok 60 zł no bo życzę psinie naj naj najlepszego domku ale wiem że nie będzie łatwo
  8. proponuję zrobienie przez tv toya programu o lakusiu w poszukiwaniu tymczasu ale muszę znać nr pod którym się można kontaktować . co wy na to
  9. Dzisiaj nie szczekałi pani nie bała się tak bardzo jutro też złoże relację
  10. Spotkanie było u dane Tedi dał się glaskać najpierw za smakołyki potem bez.Nawet mu sie to podobało. Obroży nie pozwolił sobie założyć ,ale podstępem założyłam mu pętle i opuścił boks trochę siłą.Spacerował wzdluż otwartego boksu tak żeby wiedział że w każdej chwili może wrócić.Chodzi ciężko opiera się nowi panstwo zrobili mu kilka zdjęć telefonem wzięli plakacik dla córki która jest w Hiszpanii i umówiliśmy się na jutro ok 13.Byliśmy u niego od11 do 14.Panstwo zmierzą odległości między prętami ogrodzenia czy się nie przecisnie i cały czas się przymierzają jest to męczące ale jeżeli to ma być jego dom to warto.Zobaczymy jak będzie jutro myślę ze będzie lepiej
  11. Dziękujemy cioci Borówce.Chciałam poinformować cioteczki że w sobotę o 11mamy spotkanie na ''szczycie'' Tedi pani behawiorystka i potencjalni opiekunowie oraz ja. zobaczymy czy pójdzie to w dobrą stronę.Miałam po różnych przejsciach psiaki i wszystko dobrze się kończyło nie dopuszczam myśli że tym razem może być inaczej
  12. Nie można wierzyc temidzie jedyne co potrafi to ludzi skłócać a jeżeli trzeba coś zrobić to jej nie ma.to samo dotyczy barego .po co weszli na ten wątek skoro nie mieli zamiaru pomóc a tylko oczerniać schronisko. Na wieści się nie doczekamy
  13. ciąg dalszy. W tej chwili jest to kochana grandziara a problemów była masa.Łącznie z tym że żywiła się się swoimi odchodami piła własny mocz. mam też inne stwory ale to marginesie .Trudno ale w niedzielę założę mu na siłe albo podstępem obróżkę i co ma być to będzie.Dlatego prosiłam Iwonkę P o pomoc ale ona jest potrzebna w schronie.Muszę sobie radzić sama o efektach powiadomię pozdrawiam
  14. Tedi nie jest aż tak bardzo traumatyczny z miski zjada wszystko mokre,suche zaczyna rozumieć co do niego mówię w niedzielę zrobił pokraczny siad i jak sprzątałam boks nie uciekał.Nie pozwoli jednak się pogłaskać i nie można mu założyć obroży szelki też nie wchodzą w rachubę bo on nie pozwoli się się po za brodą dotknąć.Tak bardzo się cieszy jak tylko usłyszy mój głos.Kupiłam mu lek relaksacyjny który podaje się do żarełka,podany będzie miał w piątek może to pomoże .Moja wina bo zapsiłam wszystkie domki nie zostawiając żadnej rezerwy do siebie nie mogę bo na 20metrach mam niepełnosprawną 13 letnią sukę plamę i 2 letnia drakę która daje popalić równo /też mi proponowano kasacje /
  15. Podobno na marzec jest komplet postaram się jeszcze coś ugrać z jakim skutkiem nie wiem. Niestety nikt więcej nie był zainteresowany Na początku chciano go na wieś ale nie zgodziłam się.Zobaczymy co powie behawiorysta.Może da siękobietka przekonać, spotykamy się w trójkę.Ale się martwię.
  16. JAK nazwać te upiorne 2 nożne istoty bo to nie są ludzie .W mojej opinii to diabelskie potwory w ludzkiej skórze
  17. TRZYMAM KCIUKI ZA LAKUSIA.MUSI BYĆ DOBRZE.TEDI też się boi ludzkiej ręki ale coraz mniej. W razie potrzeby dam namiar na behawiorystę jeżeli pies będzie w Łodzi.Zrobiliście kawał cudnej roboty.Jeżeli się pozwoli to proszę odemnie też go pomiziać
  18. W sobotę mamy spotkanie z panią behawiorystką zobaczymy co z tego wyniknie mimo to cały czas szukamy domku. Może to naprawdę nie dla niego opiekunowie.Czasu zostało nam niewiele tzn do konca lutego, i co dalej.?
  19. Hau hau to ja czemu nikt do mnie nie zajrzy
  20. Pani definitywnie nie zrezygnowała ale nie chciała podpisać umowy przed adopcyjnej.Tłumaczyła że będzie w wolnej chwili do niego przychodzić. Uważam że to mu nie zaszkodzi.Będę chciała w tym tygodniu wziąć na spacer psiaka .Nie rozumiem dlaczego się go boi on nie warczy tylko trochę szczeka ale to przecież normalne że pies nie miauczy
  21. Niestety pies boi się nowej opiekunki.Pani boi się psa .Postaram się o wizytę psiego behawiorysty może uda się go rozpracować. trzeba go jeszcze bardziej socjalizowac tylko niestety brak czasu.JEST TO BARDZO FAJNY PSIAK
  22. Jesteście wspaniali cudnie że się udało podziwiam was.gdy uda się wydać tediego dołożę się do tej bieduli.trzymam za niego kciuki.musi być dobrze.
  23. Jest nadzieja ze tedi bedzie miał dom ponieważ gdyby panstwo zrezygnowali to mieli dzwonić .Na razie cisza.Trzymajcie kciuki za powodzenie
  24. Mam ochotę skakać do góry miłe zainteresowane cioteczki dziś w obecności cioteczki polubek przeprowadziłam rozmowę przed adopcyjną.Ludzie wspaniali domek z ogródkiem ale pies będzie domowy.Pani zobowiązała się do odwiedzania w wolnej chwili w tym tygodniu psa żeby się przyzwyczaił. Proszę Boga żeby się ludzie nie rozmyślili. W przyszłą niedzielę podpisujemy umowę adopcyjną i psinka jedzie do domu.WSZYSTKIM PSIAKOM ŻYCZĘ NOWYCH ,NORMALNYCH ,KOCHAJĄCYCH DOMÓW
  25. ODA DO PANA. Wichry wieją, deszcze leją Słońce pali w łebek mój Zagubiony w wielkim świecie Szukam domu -może... twój ..? autor -bezdomny pies
×
×
  • Create New...