Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. :bigcool::Cool!:Atosku, szczęśliwego życia w nowym domku!:Cool!::bigcool::bigok::bigcool::Cool!::smilecol:
  2. O Jezuuu, Haśko czyś ty małpiego rozumu dostał?:angryy: Co cię opętało?:crazyeye: Chyba jest mu tak dobrze, że próbuje przejąć władzę. On pewnie z charakteru jest osobnikiem Alfa, w Boguszycach szło o przeżycie, a teraz zaczyna sobie pozwalać. Opamiętaj się, chłopie, bo perspektywy będą nieciekawe:shake:
  3. Haśko słodziaku! nie bądź taki kleszczolubny:evil_lol:. Te paskudy włażą wszędzie mimo zabezpieczeń; Sybi już zaliczyła dwa + trzeci unicestwiony zanim zdążył się wbić (wpić:evil_lol:), a Majeczka z powodu odniesionych ran nie mogła być zabezpieczona przed wygojeniem, ale dzielna dziewczynka tylko raz uległa! Trzymaj się przystojniaku:loveu:. Czy moje comiesięczne grosiki doszły dla Haśko?:niewiem:
  4. No widzisz, Haśko, nici ze wspólnoty mieszkaniowej;), Donka zazdrosna o swoje, ani myśli dopuścić Cię do raju! A pasowałoby Ci tam baaardzo:lol:. Musisz poczekać na swój "raj na ziemi". Znajdzie się, bo jesteś pięknym, grzecznym i kochanym psiulkiem:loveu:. Piękną mieliście wycieczkę!
  5. Cudnie, że Doncia taka szczęśliwa!:loveu: Trudno dziwić się, że obszczekała gości :evil_lol:, a wiadomo to, czy przypadkiem nie przyjechali, żeby uszczknąć jej trochę królestwa i pańcinej miłości? Dziewczyna boi się o swoje:evil_lol:. Chociaż Hasiulka mogłaby przygarnąć, on też po przejściach. Niech Ci się dobrze wiedzie, długo, zdrowo i szczęśliwie :loveu:
  6. Dropsik i Kruszynka:multi:- piękna z nich para rozrabiaków :evil_lol:. Miała szczęście maleńka, że ocaliła życie i trafiła do Ciebie :loveu:
  7. Widać Hipcio to szczęśliwe imię:lol:. Może by tak wszystkich sznupiastych chłopaków w potrzebie nazywać, chociaż przejściowo "Hipkami":evil_lol:? A nuż trochę szczęścia spłynie też na nich? Haśko też na "H", więc kto wie, może jakaś wrażliwa kobieta przygarnie starszego pana;)
  8. Dobranoc Luna i Misia:buzi:!Może wiosna i wam przyniesie lepsze dni i znajdziecie swój domek, najlepszy!:kiss_2:
  9. Mądry Haśko! Czuje chłopaczyna, że coś dobrego dzieje się wokół niego i odwdzięcza się całym psim serduszkiem. Zdrowiej, kochany sznupku:loveu:
  10. Dobry wieczór Heniutku! Ludzie myślą o Świętach, pewnie nawet już świętują, a Ty czekasz na swój domek, ale koniecznie z ludźmi, którzy rozumieją co czytają! No, w końcu znajdzie się kochające serduszko dla Ciebie:loveu:
  11. Kochany Dropsik, taki szczęśliwy i ma super towarzystwo! On pewnie ma nadzieję, że zakotwiczył na dobre!:lol:
  12. Biedaczek kochany, przywiózł taki bagaż z Boguszyc! :angryy: Teraz niech ta cała "apteka" zadziała na zewnątrz i od wewnątrz to chłopak poczuje ulgę. Szkoda tylko, że wzrok bezpowrotnie stracony:-(
  13. Kącika dać nie może, bo dość schorowana, ma 1 sunię i nie podołałaby fizycznie, ale myślę, że jakoś wesprze finansowo:calus:
  14. Spokojnie, powolutku, opowiadałam o Haśko mojej koleżance, która wspiera różne psie biedaczyska . Mam nadzieję, że po Świętach Haśko też coś od niej dostanie:multi:
  15. Dzień dobry Haśko! Dziś wizyta Pana Doktora, musi coś poradzić na biedne oczka, żeby nie bolały i żeby skóra wydobrzała. Mam pytanie: czy doszła moja wpłata dla Haśko, wysłana w poniedziałek? To jest w ramach miesięcznej deklaracji jeszcze z zeszłego roku. Jak Haśko siedział w Boguszycach wpłaty szły dla Dony, teraz wracają do misiaczka;)
  16. Diabołku, Tobie też uda się trafić do kochającego domku. Jesteś śliczny i kochany, a będziesz jeszcze piękniejszy!:calus::cool2:
  17. Hasiulku kochany, zbieraj się do lepszego życia! Uda się podleczyć oczka i skórę, żeby bardzo nie bolało. Teraz już tylko szczęśliwsze życie przed Tobą.:iloveyou::glaszcze::kciuki:
  18. :multi:I ja też, bardzo się cieszę. Myślę, że sznaucerki też się cieszą, że wpadł na chwilkę do nich Duch Opiekuńczy Sznaucerów w Potrzebie:Cool!:
  19. :cool2:No, Dropsiku, proszę Cię, przestań panikować na widok Istot Dwunożnych! Przecież Waszka odda Cię w tylko najlepsze ramiona:calus:
  20. Diabołku, obyś prędko wpadł w oko i serce dobrych ludzi i znalazł wspaniały, kochający domek na zawsze. Powodzenia, Malutki!:kiss_2::kciuki:
  21. Zajrzy, zajrzy, nawet często zagląda, tylko nie pisze! w poniedziałek wyślę deklarowane 15 PLN dla Haśko. Nie piszemy, bo walczymy z ranami Majki po ataku bandyty amstaffa.
  22. :-(Żegnaj, Bendżi :candle:. Teraz będziesz bezpieczny w Ogrodzie Psiej Szczęśliwości.
  23. :multi:Ufff, to bardzo się cieszę:multi:. W poniedziałek przeleję deklarowane grosiki dla Haśko.
  24. Czy wiadomo już kiedy Haśko jedzie do Krakowa, bo cisza głucha nastała:???: Mam nadzieję, że wyjazd z Boguszyc nadal aktualny:hmmmm:
  25. Jezuuu, czytam i ryczę:-(, biedny Bendżi , miał mieć kochający domek do końca swoich dni, a te wściekłe dranie nawet go nie szukały i chyba dobrze nie wiedzą kiedy "wyszedł sobie"! Też chętnie pojechałabym do nich i wytrzaskała po pyskach, bezduszne stwory. A żeby ich demony szarpały za biedną psinę :angryy:. Nawet nie chcę myśleć co czuł ten biedaczek jak odchodził w samotności. Biegaj szczęśliwy Bendżiku za TM z moimi pieseczkami, tam już nic złego Cię nie spotka :Dog_run:
×
×
  • Create New...