-
Posts
2757 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sybil
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że Haśko nie pożarł p. A.Kłosińskiego:diabloti::mad: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cooo? Proszę nie zawstydzać i nie stresować Haśkulca!Fakt, że biedak nie bywał w amerykańskim centrum estetyki stomatologicznej, ale żeby od razu twierdzić, że dziewczynę odrzuca?!:crazyeye::oops: Zresztą to nieprawda, bo ona tylko sprawdza czy migdałki w porządku!!!:eviltong::evil_lol: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Haśko już za gwiazdora robi:lol:, piękna morduchna kochana! Tylko już nie dręcz chłopaku cioci Pestki, bo gdzie ci będzie lepiej?:roll: -
Zjedzony przez kleszcze! Młody sznaucer czeka na dom!
sybil replied to Figu's topic in Już w nowym domu
I wciąż brak wiadomości o Kordianie. Znalazł dom? Jest zdrowy? Czy może coś się stało?:???::niewiem:. Cóż, nie zawsze brak wiadomości to dobra wiadomość:shake: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, chłopak piękny, mam nadzieję, że docenia domek (nawet napewno docenia skoro chce kocich rezydentów pożreć:evil_lol:); żeby jeszcze zechciał powstrzymać mordercze zapędy, to byłaby pełnia szczęścia. Może p. Kłosiński pomoże...Mizianko dla Haśkulca:loveu: -
:shake:Nikt do Buby nie zagląda. Jak na nią patrzę to aż mi się serce ściska:-(. Wygląda jak bliźniaczka mojej poprzedniej Sybi (Rafia Zbójecka Saga), która od 3 lat biega za TM. I też na wystawach czasem pisano, że jest w zbyt dobrej kondycji wystawowej :evil_lol:. Gdybym nie była zasznaucerzona to już byłaby moja:loveu:
-
Weszłam na wątek "maleństwo sznaucerowate", chciałam pomóc, zaprosiłam znajomą, wpłaciłyśmy zadeklarowane, może niewielkie, ale zawsze, kwoty, czytałam radosne wpisy, że we wtorek wielki dzień, maleńka będzie uratowana i co? Zaczęły się dyskusje, może jeszcze ten, jeszcze drugi, trzeci. Zamieszanie, że w końcu nie wiadomo kto, co, kiedy i gdzie, a w efekcie psiaki poznikały. Wiem, że tysiące psów potrzebują pomocy, każdy ma do niej prawo, ale taki zamęt nie zachęca do włączania się. Mam niewielkie, dochody, kilka stałych deklaracji, staram się pomagać sznaucerowatym kudłaczkom, przygarnęłam schroniskową sunię, maleńka chwyciła mnie za serce, ale cóż, nie dostała nic oprócz 20 stron wątku; smutne i przykre. Życzę powodzenia, może uda się uratować jakąś inna biedę. I należałoby zmienić tytuł, tu nie chodzi już o sznaucerowate maleństwo.
-
Demo, mały, zaniedbany z chorą skórą sznupek - ma swój DOM!
sybil replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cichutko u Demo. Mam nadzieję, że skóra zdrowieje i super domek znajdzie się prędko. Trzymaj się , malutki:calus: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może koty mu naupychały, "słownie" zmieszały z błotem, kazały się wynosić z ich domku, to Haśko postawił się i zapałał świętym oburzeniem?:evil_lol: No i teraz chce urywać głowę każdemu miauczącemu:diabloti: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
sybil replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaglądam codziennie, nawet kilka razy, ale coś mam wstręt do pisania, zresztą nie mam nic ciekawego do powiedzrnia:roll:. Jakbym domek znalazła, chociaż DT, to byłoby o czym pisać, a tak to...:shake:. Volwerinku, ty musisz mieć nadzieję, ciocia Mysza2 jest baaardzo skuteczna:lol: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, wszyscy święci! tfu,tfu,tfu trzy razy przez lewe ramię (chyba tak to leci:evil_lol:), niech chłopak wychodzi na prostą, bo miałam już koszmary senne:crazyeye:. Musi być dobrze, a jak opije się kropelkami Bacha od Malawaszki to będzie z niego psi ideał! Dobrej nocy, oby wiadomości Haśkowe były coraz lepsze:lol: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
sybil replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziś przelałam grosiki na 3 mies. Proszę mi przypomnieć na początku sierpnia.;) Piesku, może już niedługo los ci się poprawi. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może rzeczywiście Krople Bacha odstresują Haśko. Czy wiadomo jak chłopak zachowywał się wczoraj i dziś? Przeczytałam, że cwaniak otworzył sobie drzwi (lata praktyki w Boguszycach zaowocowały:evil_lol:) i doprowadził do szału koty, ale czy on sam trochę uspokoił się, czy dalej jest niemożliwy? Pozdrowienia dla kochanej Pestki i mimo wszystko kochanego Haśko:loveu: Wyhamuj chłopie, bo parę osób osiwieje przez ciebie! -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrego, spokojnego dnia dla Twojej Opiekunki i Ciebie, Hasiulku:loveu: -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za wiadomości, w sumie pocieszające. Wielki kamień spadł mi z serca (pewnie słychać łomot;)). Teraz będę tylko modlić się, żeby Hasiulcowi pomagał ten steryd. Dobrze, że ma odstawiony Tramal i resztę. Musi być dobrze, trzeba tylko czasu. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żebym nie wiem jak chciała to na 26 m2 z 2 sznaucerkami (w tym Majka nakręcająca się łatwo) nie jestem w stanie nic zrobić :shake::-( -
Zjedzony przez kleszcze! Młody sznaucer czeka na dom!
sybil replied to Figu's topic in Już w nowym domu
Czy osoba/y, które opiekują się Kordianem mogłyby krótko napisać co się dzieje z pieskiem? Gdzie jest teraz i czy dalej szuka domu? Od dawna nie ma żadnych wiadomości. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
sybil replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś nie uzyskam żadnych informacji, spróbuję dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego na początku tygodnia