Jump to content
Dogomania

sybil

Members
  • Posts

    2757
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by sybil

  1. Mam nadzieję, że Haśko nie pożarł p. A.Kłosińskiego:diabloti::mad:
  2. No cooo? Proszę nie zawstydzać i nie stresować Haśkulca!Fakt, że biedak nie bywał w amerykańskim centrum estetyki stomatologicznej, ale żeby od razu twierdzić, że dziewczynę odrzuca?!:crazyeye::oops: Zresztą to nieprawda, bo ona tylko sprawdza czy migdałki w porządku!!!:eviltong::evil_lol:
  3. Haśko już za gwiazdora robi:lol:, piękna morduchna kochana! Tylko już nie dręcz chłopaku cioci Pestki, bo gdzie ci będzie lepiej?:roll:
  4. Tak się pchają, że w drzwiach nie mogą się zmieścić:evil_lol:, dlatego Bubcia wciąż czeka! Jest śliczna i musi znaleźć najlepszy domek.
  5. I wciąż brak wiadomości o Kordianie. Znalazł dom? Jest zdrowy? Czy może coś się stało?:???::niewiem:. Cóż, nie zawsze brak wiadomości to dobra wiadomość:shake:
  6. No, chłopak piękny, mam nadzieję, że docenia domek (nawet napewno docenia skoro chce kocich rezydentów pożreć:evil_lol:); żeby jeszcze zechciał powstrzymać mordercze zapędy, to byłaby pełnia szczęścia. Może p. Kłosiński pomoże...Mizianko dla Haśkulca:loveu:
  7. :shake:Nikt do Buby nie zagląda. Jak na nią patrzę to aż mi się serce ściska:-(. Wygląda jak bliźniaczka mojej poprzedniej Sybi (Rafia Zbójecka Saga), która od 3 lat biega za TM. I też na wystawach czasem pisano, że jest w zbyt dobrej kondycji wystawowej :evil_lol:. Gdybym nie była zasznaucerzona to już byłaby moja:loveu:
  8. Wpłatę na sznaucerowate maleństwo proszę przeznaczyć na inną biedę.Przykro mi, mam tylko nadzieję, że mała trafiła do dobrych ludzi, a nie np do pseudohodowli, albo pokutuje gdzieś w jakiejś dziurze, do której upchnęli ją złośliwi pracownicy schroniska:-(
  9. Weszłam na wątek "maleństwo sznaucerowate", chciałam pomóc, zaprosiłam znajomą, wpłaciłyśmy zadeklarowane, może niewielkie, ale zawsze, kwoty, czytałam radosne wpisy, że we wtorek wielki dzień, maleńka będzie uratowana i co? Zaczęły się dyskusje, może jeszcze ten, jeszcze drugi, trzeci. Zamieszanie, że w końcu nie wiadomo kto, co, kiedy i gdzie, a w efekcie psiaki poznikały. Wiem, że tysiące psów potrzebują pomocy, każdy ma do niej prawo, ale taki zamęt nie zachęca do włączania się. Mam niewielkie, dochody, kilka stałych deklaracji, staram się pomagać sznaucerowatym kudłaczkom, przygarnęłam schroniskową sunię, maleńka chwyciła mnie za serce, ale cóż, nie dostała nic oprócz 20 stron wątku; smutne i przykre. Życzę powodzenia, może uda się uratować jakąś inna biedę. I należałoby zmienić tytuł, tu nie chodzi już o sznaucerowate maleństwo.
  10. :shake:Żeby tylko maleńka nie zniknęła do jutra:modla:
  11. Oby wszystko dobrze poszło:kciuki::kciuki::kciuki: (tfu, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć)
  12. No to proszę o nr konta na PW. Pewnie nie da się wyciągnąć sunię wcześniej?
  13. Wszystko jedno na co przeznaczysz te 10, byle suńkę wyciągnąć. Co się z nią dzieje, że jest coraz gorzej?
  14. Cichutko u Demo. Mam nadzieję, że skóra zdrowieje i super domek znajdzie się prędko. Trzymaj się , malutki:calus:
  15. A może koty mu naupychały, "słownie" zmieszały z błotem, kazały się wynosić z ich domku, to Haśko postawił się i zapałał świętym oburzeniem?:evil_lol: No i teraz chce urywać głowę każdemu miauczącemu:diabloti:
  16. Zaglądam codziennie, nawet kilka razy, ale coś mam wstręt do pisania, zresztą nie mam nic ciekawego do powiedzrnia:roll:. Jakbym domek znalazła, chociaż DT, to byłoby o czym pisać, a tak to...:shake:. Volwerinku, ty musisz mieć nadzieję, ciocia Mysza2 jest baaardzo skuteczna:lol:
  17. O, wszyscy święci! tfu,tfu,tfu trzy razy przez lewe ramię (chyba tak to leci:evil_lol:), niech chłopak wychodzi na prostą, bo miałam już koszmary senne:crazyeye:. Musi być dobrze, a jak opije się kropelkami Bacha od Malawaszki to będzie z niego psi ideał! Dobrej nocy, oby wiadomości Haśkowe były coraz lepsze:lol:
  18. Dziś przelałam grosiki na 3 mies. Proszę mi przypomnieć na początku sierpnia.;) Piesku, może już niedługo los ci się poprawi.
  19. Może rzeczywiście Krople Bacha odstresują Haśko. Czy wiadomo jak chłopak zachowywał się wczoraj i dziś? Przeczytałam, że cwaniak otworzył sobie drzwi (lata praktyki w Boguszycach zaowocowały:evil_lol:) i doprowadził do szału koty, ale czy on sam trochę uspokoił się, czy dalej jest niemożliwy? Pozdrowienia dla kochanej Pestki i mimo wszystko kochanego Haśko:loveu: Wyhamuj chłopie, bo parę osób osiwieje przez ciebie!
  20. Dobrego, spokojnego dnia dla Twojej Opiekunki i Ciebie, Hasiulku:loveu:
  21. Dzięki za wiadomości, w sumie pocieszające. Wielki kamień spadł mi z serca (pewnie słychać łomot;)). Teraz będę tylko modlić się, żeby Hasiulcowi pomagał ten steryd. Dobrze, że ma odstawiony Tramal i resztę. Musi być dobrze, trzeba tylko czasu.
  22. Żebym nie wiem jak chciała to na 26 m2 z 2 sznaucerkami (w tym Majka nakręcająca się łatwo) nie jestem w stanie nic zrobić :shake::-(
  23. Czy osoba/y, które opiekują się Kordianem mogłyby krótko napisać co się dzieje z pieskiem? Gdzie jest teraz i czy dalej szuka domu? Od dawna nie ma żadnych wiadomości.
  24. Dziś nie uzyskam żadnych informacji, spróbuję dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego na początku tygodnia
×
×
  • Create New...