[quote name='Ra_dunia']Pixi - psino, nie daj się.
Kolejny raz wstydzę się, że jestem człowiekiem... Człowiek - to wcale nie brzmi dumnie.[/quote]
dolaczam sie...dzis tez slyszalam ,ze 2 miesiace temu we Wroclawiu jakis skur..... wyrzucil psa w worku z bloku..pies nie przezyl..
staje na glowie i szukam pomocy dla Pixie:mad: