Zębatek wczoraj oprócz obiadu pochłonął 4 psie kabanosy i obgryzł świński ogonek, po tym jak ubrudził mnie koopą jak do niego wlazłam :lol: Był podobno na spacerku, niestety z przyczyn wyższych nie z nami, za to za 2 tygodnie mu się mega spacer szykuje :-)