Hej, no ja niestety mogę być dopiero ok. 13, bo jestem uzależniona od mojego TZta, a on jutro rano na cmentarz z mamą jedzie. Z tego, co wiem Elmira też o tej porze będzie. A Ty o której będziesz i którędy jedziesz? (może Cię ukradniemy gdzieś po drodze ;-))