Na wątku, który podesłała Koosiek jest taki schemat opisu psa:
[QUOTE]
Co powinno zawierać się w zgłoszeniu?
- [B]Imię [/B](i numer, jeśli pies takowy posiada)
- [B]Płeć[/B]
- [B]Wiek[/B]
- [B]Miejsce pobytu[/B]
-[B] Opis[/B]
- [B]Uwagi [/B](n. p. pilnie szuka DT, deklaracji i. t. p.)
- [B]Kontakt[/B]
- [B]Link[/B] do wątku lub innej strony, na której można podziwiać psiaka [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
- [B]Fotka[/B][/QUOTE]