Wybaczcie,że się wtrącam ,ale może ten alu plaster zastosować na tego czyraka pod ogonem..
Może akurat bu pomógl ....napewno nie zaszkodzi....
Wyleczyliśmy nim ciągle otwierający się czyrak----szybko goi i pies nie wylizuje..
http://www.konik.com.pl/sklep,1321,,,03,webkupiec,pl-pln,147765,0.html
https://www.mksklep.pl/aluminiumspray200ml-p-259.html