Jump to content
Dogomania

2010

Members
  • Posts

    13313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 2010

  1. Pytanie: Czy na miesiąc kwiecień brak pieniędzy na hotelik dla Lapsa????
  2. Pytanko: czy mamy 300 zł na następny miesiąc dla Rudusia na hotelik?
  3. Śliczny ten nasz :loveu:Lapsio a te łapy to jego uroda i w niczym mu ponoć nie przeszkadzają.. pazury były problematyczne i trzeba było przycinać.
  4. No prosze jaki zadowolony i ciekawski...ten :loveu:Dog ..
  5. Fajny :loveu:Ruduś a jakie ma piękne futerko. Taki rudy kudłaty a te łapy... Ponoć nie jest całkowicie ślepy...może i tak zostanie ( dobre odżywianie też ma wpływ na wzrok) On jeszcze coś widzi...ale i tak węch jest dla psa ważniejszy..
  6. A więc i obiecane pieniążki też trafiły na konto Rudusia...Dziękujemy bardzo :loveu:fundacji... I :loveu:wecie za taryfy ulgowe.. Jasne ,że mamy tyle w skarpecie 500 zł. Ale trzy psiaki miesięcznie kosztują 900 zł....
  7. i gdzie są dalsze fotki tych psiaków? Czy jest jakiś jamniczek?
  8. Trudno siętutaj zorientować.... czy nadal trzeba usuwać to oczko.. Jakie są aktualne wiadomości..
  9. Trzymam kciuki...śliczny ten fancik..
  10. Oj ogłoszenie w allegro by pomogła ...z dobrą nazwą..np. Baltic szuka ...
  11. OJ jaka cisza na wątku Sojki..
  12. O jak sie jej pyszczek śmieje, że aż ząbki nam pokazuje...:lol:
  13. banerek prosze jeszcze raz pobrać ..teraz jes t podłaczony...:lol: banerki tylko w jednej linii - ciotka tayga ...nie rób drugiej lini.. mniejszy
  14. Może będzie dobrze....potrzeba trochę czasu aby leki zadziałały...trzymam mocno kciuki.. To banerek dla Amisia
  15. No to czekamy na dobre wieści..i fotki
  16. Fajne fotki naszej :loveu:ślicznotki ? Coraz ładniejsza...:lol:
  17. Zdrowiej nam :loveu:Karinko !!!
  18. Cieszymy się ,że pieluchy pasowały i legowisko się przydało....:lol: Wracaj do zdrówka :loveu:piesiu...
×
×
  • Create New...