[quote name='Chikinchan']Oj Kara, spac nie daja, tylko zdjecia robia, co? :lol:;)
Ale to dobrze, prosimy o jeszcze! :razz::p[/quote]
Ona się mną szczegolnie nie przejęla jak robila jej te foty:evil_lol: Narazie tylko 3 ale postaram sie zrobic wiecej:loveu: