[quote name='Patikujek']To teraz [rzyznawać się kto jedzie do Krakowa???:mad:
i mówić po czym można was poznać bo ja na wielu wystawach jestem i dopiro po nich dowiaduję się że ktoś na niej był:mad:[/quote]
Posłusznie melduję że w Krakowie zjawimy się całą ekipą czyli Ja :), Tigrunia, Nane i Daga!!!
po czym nas poznać nie wiem ale będzie my wszystkie razem yorkofioły ciekawe jak podróż nam minie w małym samochodzie 4 baby i 4 psy :)
będzie wesoło