Oj B bo nie jadłąś z czosnkiem w proszku tylko dobrym Kamis!!! nawet byś się nie skapneła!!! A po czosnku jak wezmę w ręce to mam całe czerwone i tyle jak sie nie może robic co sie lubi to się robi co się może <hahaha>
a prosty przepis
proszę
wystarczy placki Wraps podgrzać w piekarniku posmarować sosem czosnkowym a do środka dać pokrojone w kostkę: pomidor, ogórek, cebula, trochę sałaty i podsmażoną pierś z kuraka (w kostkę) polać sosem i zawinąć pychotka 5 minut roboty