zalozylam konto na tym portalu i wstepnie dodalam do siebie Depiego, chyba nie dziala to na takiej zasadzie jak nasza klasa, zeby dalo sie "zapisac" go do schroniska rzeszowskiego, chyba ze wlasciciel profilu schroniska sam go doda, ale w sumie jeszcze nie do konca rozgryzlam ten portal.
Depi jest tu:
[URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Depi,2606[/URL] prosze bardzo o sugestie co mozna tam o nim wiecej napisac, moze dodac jakies kontakty?