Jump to content
Dogomania

j3nny

Members
  • Posts

    4177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by j3nny

  1. ja kukam co chwila w oczekiwaniu na jakieś wieści więc bardzo was proszę, jak tylko będzie coś wiadomo to napiszcie
  2. naprawdę Kubuś ma szansę na dom, czy mi się to śni?:oops:
  3. http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Czucz,4218 dodalam go tutaj
  4. a co ja moge zrobic :-(:-(:-( wrzuce go moze na cafeanimal demi: naprawde nie masz nikogo do pomocy? zeby to nie byl wroclaw:placz: co ja moge zrobic na odleglosc poza wyslaniem pieniedzy?
  5. :-(:-( nie do konca to chcialam przeczytac
  6. no prosze, tylko bez takich cos sie wymysli, glowy do gory! :laola:
  7. a ja tu siedze i czekam nadal na wiesci
  8. przecudne zdjecia :placz::placz::placz::placz:
  9. nie wierze, ze taka tu cisza przeciez on taki piekny jest, juz powinna sie ustawic po niego kolejka chetnych:-(
  10. trzymam mocno kciuki za ten DT, tym bardziej, ze to blizej mnie :thumbs:
  11. ojej a czemu tutaj nic sie nie dzieje??
  12. chcialabym przelac pieniazki dla Kubusia, wystarczy jak zrobie przelew na konto AFN jak to jest opisane w pierwszym poscie?
  13. ja tez czekam na info co tam u pieska :shake:
  14. codziennie zaglądamy:) w oczekiwaniu na dobre wieści
  15. chyba Lucka nie ma jeszcze na portalu http://www.cafeanimal.pl/ ? to sie chyba dopiero zaczyna rozrastac, ale w szybkim tempie. Moze tam go ktos przyuwazy? Wlasnie zalozylam tam konto, moge dodac Lucka jesli nikt nie ma nic przeciwko.
  16. zalozylam konto na tym portalu i wstepnie dodalam do siebie Depiego, chyba nie dziala to na takiej zasadzie jak nasza klasa, zeby dalo sie "zapisac" go do schroniska rzeszowskiego, chyba ze wlasciciel profilu schroniska sam go doda, ale w sumie jeszcze nie do konca rozgryzlam ten portal. Depi jest tu: [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Depi,2606[/URL] prosze bardzo o sugestie co mozna tam o nim wiecej napisac, moze dodac jakies kontakty?
  17. straszna tu cisza, więc podniosę
  18. rozumiem, ze nie bedziesz miec nic przeciwko, zebym wykorzystala niektore zdjecia? moze jakos sie uda pomoc
×
×
  • Create New...