Rudy śpi na Blanche, a Dedalek koło nich.. Prawdziwa radość patrzeć na nich..:loveu:
Z dt dla psiaka problem - bo to stworzenie, które potrzebuje czasochłonnej pielęgnacji (z Dedalem też było dużo pracy, ale wraca do siebie, tylu leków i specyfików dawno nie podawałam), a do byle kogo go nie dam..:mad: