Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. ewa2909

    Luśka & Mailo

    :grab::madgo::modla::mdleje:Kobieto proszę o litość. Wymiękłam:mad:
  2. [quote name='Zuza i Noddy']Na pewno będę.[/quote] To na pewno się spotkamy.
  3. Zuza wielkie gratki dla Ciebie :loveu: Ślicznie się prezenowaliście:loveu: Czy będziecie na wystawie w Łodzi?
  4. Na majowej wystawie napewno się pojawie:loveu: Ale piękne te wszystkie pieski-takie wypielęgnowane:loveu:
  5. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Oj wiesz, pewnie,że wytrzymam ale lepiej człowiekowi się robi jak sobie ponarzeka...:diabloti:[/quote] A to sobie ponarzekaj ja Cię w spokoju wysłucham:evil_lol: i posłuże dobrą radą:eviltong:
  6. [quote name='dysia-u']:lol: wiesz co Ewcia może napisz mi co dajesz Aksusi i w jakiej ilości , pod warunkiem że Tof jej tam nie podbiera:evil_lol: Porównam jej diete i ...zmniejsze bo nie dodam napewno :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Cześć Ula:loveu: Aksunia i Tosiu jest tylko na suchej karmie(royalku),mają dostęp cały czas do niej. Aksa ma swój dla dorosłych piesków małych ras(którego wcale nie je) A Tosiu ma royalka dla szczenią małych ras i ta karma smakuje im nawet względnie. A jedzą bardzo malutko,pół kilo karmy starcza dla nich dwóch na tydzień albo i jeden dzień dłużej. W między czasie uda im sie coś tam wyżebrać w kuchni:eviltong:
  7. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']wykonawcę to koniecznie trzeba zmienić :evil_lol: bo to nie na moje nerwy Ale na razie muszę zacisnąć zęby i jeszcze trochę wytrzymać. Bo w tym remoncie tkwi drugie dno :evil_lol:. Za radą psychologa moi panowie robią [COLOR=sienna]COŚ[/COLOR] razem, no i dlatego mam remont celebrowany. Bo najważniejsze ma być to,że [COLOR=sienna]RAZEM[/COLOR] działają.[/quote] Jeżeli tak się sprawy mają to prponuje uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać jeszcze troszeczke.:evil_lol: Tylko odpuść sobie te więkrze porządki bo to i tak nie ma sensu,jutro od nowa będzie sprzątanie.:evil_lol:
  8. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Nadal rymontuję ten sam pokój :angryy: i szlag mnie niedługo trafi. Nie znoszę jak coś się tak ciągnie. Miał być dzisiaj koniec a nie jest :angryy::angryy::angryy:. Sprzątam, a i tak mam bałagan.[/quote] To po co sprzątasz jak jutro zrobią Ci taki sam bałagan???????????? Oczywiście żartuje:evil_lol: Współczuje Ci tego remonciku:-( A może trzeba zmienić wykonawce???????? Mam nadzieje że się tym nie naraziłam Twojemu mężowi.
  9. :loveu:Cześć Kasiu:loveu: Super foteczki nam przedstawiłas . Fajnie miałaś że bylaś na wystawie. Ja też chcę.
  10. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Kobieto gdzież TY???????????:mad: Mi mówisz że mnie niet a Ty gdzie się od tylu dni podziewasz??????:mad: Witamy cieplutko:loveu:
  11. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']smacznego :sabber::kaffee_2::eating:[/quote] A dziękuje bardzo:evil_lol: Już po objadokolacji.naleśniczki z serkiem pychotka:eviltong:
  12. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Ewuś! Babcia i mama Tosia są naprawdę urocze :loveu: Nic dziwnego, że on taki malutki, musiał się w kogoś wdać :cool3: I wcale mu to uroku nie odbiera. My niestety mamy za daleko, żeby tak wpaść, jedyna okazja to spotkania na wystawie... Życzymy powodzenia, żeby drugie jajeczko ładnie zeszło :multi:[/quote] Cześć Sara:loveu: My mamy z tym dobrze że w każdej chwili możemy się spotkać. Jak na razie 1:0 dla jajeczka:-(
  13. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Ewo:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Rany julek wędrujace jajeczko Tofika a to Ci dopiero... już by se mogło darować te wędrówki i osiąść na stałe na swoim miejscu ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ale za to przez ten czas ile Tofiś ma przyjemności z tego miziania i masowania :evil_lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Fajniusio że Aksunia czuje sie lepeiej :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]A co do tego guzka po szczepieniu to my to pare tygodni temu przerabialiśmy maśc od weta poskutkowała i już jest wporządku [/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasieńko:lol: Jajeczko jest bardzo zatwardziałe i nie chce wleżdz na swoje miejsce:-( Pomalutku tracimy nadzieje że coś się zmieni:shake: Jak na razie guzek jest ale już się zmiejsza:loveu:
  14. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']a gospodyni niet :mad:[/quote] Już jestem ale znikam na kolacje.Wracam za pare naście minut
  15. [quote name='Mała Rita']Chłopaki jedli właśnie ryż z kurczakiem no i jak weszłam do kuchni po jedzeniu Arnolda to szlag mnie trafił :angryy: ryż był wszędzie, nawet na szafkach kuchennych :mad:[/quote] No co??? Zostawił sobie na śniadanko:evil_lol::eviltong:
  16. [quote name='dysia-u']:eviltong: pewnie że je suchą , wyszło tak jakby był na samych jarzynkach:lol: to tylko dodatek żeby suchej ciut mniej dawać.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] a ja juz myślałam że psa na wegetarianizm przeżuciłaś?
  17. Co żeś mu zrobiła że bida w sam kąt spania uciekł i ma taką zbolała minke? Pewnie bardzo lubi kompiele Witamy się cieplutko:calus: [IMG]http://i38.tinypic.com/2e6hix2.jpg[/IMG]
  18. [quote name='dysia-u']:-o myślicie że po gotowanych jarzynkach / ilości małe/ może przybierać na wadze? Jest po sterylce i boję się ją utuczyć bo jak potem zaś odchudzić??!!:shake:[/quote] ULA PIESEK JEST MIĘSOŻERNY!!!!!!!! Nie wolno mu nie dawać mięsa. Najlepiej jakby wet powiedział co i w jakich ilościach podawac. Czy Mejsi je suchą karme? Oj nie przywitałam sie:oops: Witamy:calus:
  19. Cześc Sara:loveu: :loveu:Gratulacje dla pięknej Holly:loveu: Jak się miewa Arisek?:loveu:
  20. Zuza gratulacje:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='dysia-u']:lol: no dzięki. Wyskubane, a przez to wyglądają na krótsze niż naprawde są. Ale zamówiłam jej kubraczek więc pomyśle nad fryzjerem. Ale fachowym[/quote] A może i ja Akse wezme i wyskube i zrobi się choć troszke niższa? Ubranko przymusowo bo piesek będzie matzł na spacerkach:loveu:
  22. [quote name='naimax']bylismy w elwetcie :D Dejzunia jest bardzo zdrowa, wszystko ok :D wazy 1,3 kg :D:D i faktycznie szczepienia za 2 tyg :)[/quote] To w akim razie hodowca puźno dał pierwsze szczepienie. To chyba będzie z tych średniaczków.Pomyśleć ze szczeniaczek 10 tyg waży tylko o 20 deko mniej niż 7 miesieczny yoreczek:loveu:
  23. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:evil_lol: Ewuś czy twoje siulki chodzą w kubraczkach? A jak tam jajeczny książe?[/quote] Cześć Ula:loveu: Aksa ma 2 ubranka(mam nadzieje ze się jeszcze zmieści:evil_lol:).Jedno to tkie ocieplane tylko na plecki ,a drugi to ocieplany kombinezon na 4 łapki. Tosiu jak na razie ma tylko sweterek,ale jestem na etapie poszukiwania czegoś cieplejszego.:loveu:
  24. To tak jak pisałam w poprzednim poście,najprawdopodobniej zle została wpisana data poprzednieo szczepienia. Przyjmują bez zapisywania,podejrzewam że u w Warszawie tak jak w Łodzi jest bardzo dużo lecznic. A co do siusiania to proponue jak najczęściej stawiać ją na mate i jak tam zrobi siusiu to dać nagródke,wtedy się nauczy że tam trzeba się załatwiac:loveu:
  25. [quote name='naimax']Urodzila sie 05.09.08, nie mam pojecia ile wazy, hodowczyni twierdzila ze mala jak dorosnie powinna wazyc ok. 2kg. W klebie ma ok 17cm, a na dlugosc razem z glowka 30 :)[/quote] Wedłg wyliczeń to rzeczywiście powinna mieć teraz 2 szczepienie. Może się pomylili przy wpisaniu daty w książeczce? A co powiedziała hodowczyni?To ona powinna Cię poinformować kiedy jest kolejne szczepienie.
×
×
  • Create New...