Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. Ale śliczniutka panieneczka:loveu: Jeżeli umiesz to podetnij jej troszke włoski na końcach uszu bo bardzo je powiękrzają.
  2. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:lol: a może i racja?! ja bym może też zmieniła ale nie wiem czy uda mi się znowu nowy banerek podlinkować. :shake: Bo nie umiem tylko mi się udało. Ale o jakim banerku ja mówię jak nie mam nowego. Co Domka-czika na to , ciekawe?[/quote] Ja tam lubie zmiany:evil_lol: Tzeba się ładnie uśmiechnąć do Domka-czika(ojejku jak ja nie lubie zwracać się do kogoś jakoś tak dziwnie).:placz: Domko-Cziko dawaj Swoje imie:mad:
  3. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:crazyeye: będziesz zmieniać ? , masz przecież fajny :lol: już wszyscy się przyzwyczaili że ten banerek to Ewci[/quote] Dlatego że sie przyzwyczaiłyście to trzeba zmienić:eviltong:
  4. [quote name='dysia-u']:angryy: też macie z netem kłopot? hm hm raz jest , raz nie ma:shake::shake::shake::shake:[/quote] Mi po południu nie chciała wchodzić dogomania,ale wlazłam przez gogle:eviltong:
  5. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Domka_Czika']Mam trzy banery :cool3: Ale chyba takie sobie , bo miałam zmartwienie i wtedy praca idzie marniej, ale coś jest :evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/35/af2ac49d616bf995.jpg[/URL] To na jesień ( sory , że w linkach) [URL]http://images36.fotosik.pl/34/7def8408c9a8a4a3.jpg[/URL] No ,a to takie coś... [URL]http://images30.fotosik.pl/299/795e0e091cb951ab.jpg[/URL] I ten najmarniejszy....[/quote] Mam n adzieje że zmartwienia i smutki poszły już precz:shake: Dziękujemy bardzo za śliczne banerki,jutro trzeba pomyśleć nad zmianą.:multi:
  6. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:lol: nareszcie mam znowu neta :lol: Ewcia gdzie jesteś???[/quote] Ja jestem cały czas tylko ciekawa jestem gdzie Ty się podziewałaś?:mad:
  7. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Ino ćwiczymy tą postawę ;) codziennie. Gorzej jest z chodzeniem na ringówce :shake: i przyzwyczajaniem do hałasu :-(. Łódź uwzględniamy oczywiście bo... jest względnie blisko :evil_lol: i może spotkamy tam Ewcię z psiurkami :evil_lol: HELP :shake: jak zrobić multicytat :-( nie umiem...no[/quote] Ciesze sie ze Lodz uwzglednilas w Swoich planach. Napewno sie spotkamy,moe na jakas kawke wpadniesz do kolezanki z dogo.:loveu: Ja tyz nie umiem:shake:
  8. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Tak myślisz :crazyeye:? Wybieramy się we czwartek do związku,podobno można poprosić o taką wstępną ocenę psa. Pierwsza wystawa pewnie w marcu.Chyba,że skusimy się na Rzeszów w lutym.[/quote] Iwonko a czy w Swoich planach uwzglednilas takze Lodz?:loveu:
  9. Czesc Agus :loveu:czesc panienki:loveu: Nareszcie sie pokazalas:loveu:
  10. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']No to bidulek:shake: wymienia wszystkie na raz.[/quote] Dolna kielki jak mialy wypadac to sie mu chyba ze 2 tyg na jednej nitce ruszaly i nie chcialy wypasc(cos mi sie porobilo z klawiatura bo nie moge pisac Polskich znakow):mad:
  11. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']A na jakim etapie jest Tosiu z wymianą zęboli ?[/quote] Przod dzwno zgobil,kly dolne tezteraz na potege ruszaja mu sie wiekrzosc tych z tylu.Kly gorne niestety nie.
  12. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Kaja :loveu:19 Kamil :loveu:16 co do skóry na buzi to u mojego jest podobnie,dlatego chcę znaleźć golarkę,która mniej podrażnia[/quote] To Kaja juz panieneczka. Kamil jest w wieku mojego Daniela,nawet nie zauwazyłam że i on podbiera golidla tacie albo bratu.Gorsza sprawa ze i Leszek i Daniel maja jeszcze w grudniu urodziny. najstarszym nie ma klopotu bo chce bluze na misku. Najgorzej z moja panienka,0 pomysla. A co do golarki to jakby co to daj znac ja tez szukam jak cos znajde to napisze
  13. [quote name='dysia-u']Iwonko cieszę się że nawet samo oglądanie podniesie ci nastrój ,świadczy to tylko o tym że masz pogodną nature :lol: Kurcze szkoda że mieszkamy w takiej rozsypce bo Ewcie też byśmy namówiły i przy kominku porozmawiały o "ząbkach w szklaneczce":loveu:[/quote] Kobitki moje Kochane,mnie tam długo nie trzeba namawiac,krzyknijcie tylko hasło a ja już jade:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. ewa2909

    Luśka & Mailo

    :-([quote name='slawi']Dziękuję :loveu: dziekuję :loveu: Wam wszystkim :loveu:[COLOR=red][B]DOBRE KOBIETY :loveu:[/B] [COLOR=red]naprawdę cieszę się, że moja psia się podoba.[/COLOR] [COLOR=red]Wymiarki nadal 25x25cm tylko jakby trochę cięższa się robiła :evil_lol:.Miesiąc temu było 2,5 kg i chyba teraz jest troszkę więcej.[/COLOR] [COLOR=red]Dzisiaj Palomce mija kolejny miesiąc - 7 :multi:[/COLOR] [/COLOR][/quote] :loveu: SUPER WAGA I WYMIARKI:loveu: TOSIU NIESTETY PRZEZ TE CHOL..... ZĄBKI PRAWIE NIC OSTATNIO NIE JE:-( DZISIAJ WSTAWIŁAM GO NA WAGE A TU JUŻ NIE MA 1.5KG:-(:-(:-(
  15. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']dla córci coś pachnącego (a ma wymagania) dla synia pierwszy zestaw do golenia (maszynka z jakimiś "drganiami"), bo mi moje podbiera /rok temu były łyżwy/ dla małżonka maszynka elektryczna To jako te główne prezenty, drobiazgi zbieram od jakiegoś czasu bo lubię jak paki są wielkie :evil_lol:.[/quote] A ile córcia i synuś maja bo gdzies mi umkneło ? A co do maszynki elektrycznej to masz już coś ciekawego na oku? Ja tez coś chciałam takiego kupić tylko że Lesiu ma wrażliwa skorke na twarzy([COLOR=lemonchiffon]delikatniutki mi się egz ęplarz trafił[/COLOR][COLOR=black]):evil_lol: i boje sie że bedzie miał po niej uczulenie.[/COLOR] A i bym zapomniała [COLOR=red]WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA PALOMKI[/COLOR]
  16. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']Moja łzawi cały czas tylko raz więcej raz mniej. Jak była znieczulana do rwania zębów wet próbował udrożnić kanaliki łzowe ale pomogło to na krótko :shake:.[/quote] Tosiu też łzawi cały czas:-(
  17. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='dysia-u']Ewcia a może powiedziała żeby pozbierać te które obcięła?!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Akurat mu tylko z uszu obcinała:evil_lol:
  18. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='tigrunia']Kurcze taką litanie napisałam i mi się skasowało :placz: Pisze więc w skrócie .. na wystawę fryzura Palomki jest aktualnie idealna :loveu: Jeśli zebrała by włoski(jak ja raz zrobiłam na wystawie:cool1:) to pewnie dostała by opis (jak i ja :cool1:) "trochę duże uszy" :evil_lol: Być moze :megagrin:[/quote] DZIĘKUJE ZA WYTLUMACZENIE.MNIE SAMĄ ZASTANAWIAŁO PO CO MAM ZWIĄZYWAĆ TE WŁOSKI.Mnie osobiscie tez nie podoba sią piesek z zebranymi tymi włoskami.:shake:
  19. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='tigrunia']sorki, ze pytam ale po co ? :roll:[/quote] mi powiedziała pani fryzjerka żeby te włoski zbierać,dlatego się pytam
  20. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']No właśnie, też się drapie, trze głową o spód legowiska :mad:i różne sztuczki robi żeby sie tego cholerstwa z głowy pozbyć. Łapki podciełam , zobacz na pierwszym zdjęciu czy to tak ma być :razz:.[/quote] Wydaje mi się że elegancko Ci to wyszło:multi:. Iwonka jak tam u Ciebie z pomysłami na gwiazdke dla domowników.Bo ja nie mam żadnej koncepcji a pozostał tylko miesiąc.:shake:
  21. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Nie próbuję :angryy:.Paloma strasznie się wierci w czasie czesania kitki :mad:, boję się ,że jej grzebyk w oczy wsadzę. Jak z jednej strony zbiorę włosy, to z drugiej mi wychodzą Czeszę ją codziennie a ona skubaniutka codziennie próbuje się kitki pozbyć. Straszny uparciuch z niej :angryy:. Ale kochany:loveu:[/quote] Tosiu już sie przyzwyczaił do czesania i kitki ale gdy mu zbiore troszke włosów z kitki to tak długo będzie się drapał że rozwali kitke.:mad:
  22. ewa2909

    Luśka & Mailo

    :loveu:Huraaaaaaaaaaaaaa nareszcie są zdjecia pięknej modelki:loveu: Jest coraz piekniejsza i jaka czarniutka w dalszym ciągu. Iwonko prubujesz zbierac włoski z uszków do kitki???????
  23. No ja wolałabym dostać to co chcę wiedząc że to dostanę a nie coś co mi się nie spodoba... Dzieciaki sa juz na tyle duże że ciuchy chodząą sobie same kupowac. Chodziło mi o to żeby nie przeznaczać pieniędzy z gwiazdki na:mad: ciuchy
  24. [quote name='Domka_Czika']Może dzieci wierzą w Mikołaja więc nie może mówić , że to ona sprawia te podarunki[/quote] Ja tam cały czas w niego wierze:eviltong:
  25. Ciuchy odpadają-dzieciaki twierdzą ze ubieranie jest obowiązkiem rodzica:mad: Co to za prezent jak ono wie co dostanie:shake:
×
×
  • Create New...