-
Posts
4649 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewa2909
-
[quote name='slawi']też chcę na narty :loveu:[/quote] Iwonka jedziemy do Uli na narty:loveu:
-
[quote name='slawi']O tu obie jesteście :multi: U nas wietrzysko głowy "urywa", deszcz pada brr...:angryy: Sprawdziłam Palomce żeberka, no i jeszcze je wyczuwam, ale chyba się z niej robi kluska :evil_lol:.Chyba zacznę jej dawać jeść tylko 2 razy dziennie.[/quote] Moje jedzą 2 razy dziennie jak ja mam rano czas żeby z nimi posiedzieć w kuchni i popatrzeć jakie mam grzeczne siulki:mad:. A jak nie ma mnie w kuchni to siule mają pełną miske do wieczorka aż pani nie przyjdzie z pracy. Gnomy dwa.:mad:
-
[quote name='slawi']:evil_lol: może być szklaneczka? :evil_lol:[/quote] A jak z jakimś lekarstewkiem to poplosiem:eviltong:
-
[quote name='slawi']Wlazło :loveu:, kurtka jest OK, dobrze ,że na zatrzaski nie na rzepy. i Kapotka Aksy :loveu: super[/quote] Sweterek Tośka jest na rzepa i to jest tragedia:shake: Chciałam tośkowi kupić coś w podobie do Aksy ale nie mogę dostać,W zeszłym roku były takie śliczne granatowe.:loveu: :evil_lol: ale za to Tośka nie było w planach :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u']:loveu: jaaaka laska:multi:[/quote] Dziękujemy:loveu: Tutaj miała kolo 10 miesięcy
-
[quote name='dysia-u']:cool3: obrotowe ząbki hi hi:lol: a corega tabs potrzebna?:evil_lol:[/quote] Jeszce sufladki zadne z nas nie ma:evil_lol:
-
[quote name='slawi']I ja tyż nie :shake:, jak to działa?[/quote] Ząbki w tym grzebieiu są ruchome i się obracaj więc nie wyrywają pieskowi włoskow:evil_lol:
-
[IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9861/tofik076tv5.jpg[/IMG] Takie coś
-
[URL="http://www.allegro.pl/item483816688_estercollection_kurtki_pikowane_z_kapturem.html"]EsterCollection - Kurtki pikowane z kapturem (483816688) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Teraz powinno Ci wejśc. Aksa ma kombinezon ale nie jest nim zachwycona,zakładamy go jak jest żeczywiście bardzo duży mróz,nz co dzień ma taką fajną cieplutką kapotke na plecki. Gdzieś jest zdje cie na początku w galerii
-
[quote name='dysia-u']:lol: Cześć Nie wiem czy u was też taka paskuda a nie pogoda?!:shake: Piszesz że Aksunia to chudzielec ale york ma przez to jeszcze więcej uroku. :loveu: Moja to bulimiczka. Właśnie ucina sobie drzemke koło miski. Siedem światów z jej głodem:angryy: Dziś wydzieliłam 500 gr jedzenia zobacze jak długo to starczy. Teraz dodatkowy kłopot bo ma mało ruchu. :shake: Przy takiej pogodzie stanie na progu i nie pójdzie dalej. Pańcia za dyche:evil_lol:[/quote] Niestety Łódz z rana przywitała nas ulewą i silnym wiatrem:shake:. A piłeczke w domciu dzieciaki niech ppourlają to przynajmiej sobie niech pogada. Pieskowi powinny być z lekka wyczówalne żeberka,u nas test u obu siulów wypada znakomicie.:loveu: Aksa sie dzisiaj też rano zbuntowała i nie chciała wyjsć. Na wikend zapowiadają silne opady śniegu w całym kraju:-(
-
[quote name='slawi']Przestały się plątać właśnie po EHASO, tylko wyglądają jak mokre kluseczki:evil_lol:. czeszę tylko szczotką, mam taką dwustronną, i najpierw wygładzam włos stroną "włosianą", potem delikatnie rozczesuję " szpileczkową". Muszę to robić bardzo ostrożnie bo jak pisałam Paloma ma bardzo delikatne włosy (nie wiem czy coś z nimi jest nie tak :shake:)[/quote] To ma niestety taki sam jak aksa :-(. U nas się troszke poprawił jak przeszła na samą suchą karme. Tosiu ma dużo porząadnego włoska:loveu:
-
[quote name='dysia-u']Nie tylko twoje. Moja to dopiero kudełek jeden. Czesze ją co drugi dzień bo jeszcze sukieneczka krótka ale właśnie zajeżdziła kolejną szczotke. Już nie wiem jaką kupić bo z każdej igiełki lecą. Tego kłującego zgrzebła nie znosi:shake:[/quote] Tofik wszystkie śmieci na dworze zamiata brzuchem,A aksa łazi po wszystkich zbyrach także też wraca po spacerku upitolona równo. Myje im codziennie podwozia ale to nic nie daje (samą woda). Chyba zaczną łazić na smyczach to maże wtedy powiem ze mam czyściutkie pieski:evil_lol:. My używamy tylko i wyłącznie obrotowego grzebienia
-
[quote name='slawi']I jakaż kurteczka?[/quote] Tutaj masz nr aukcji (numer 48381668)8)kurteczki to 11
-
[quote name='slawi']Właśnie wracam od Ciebie :evil_lol: To EHASO w poduszeczkach używam tylko po kąpieli, bez spłukiwania. włosy są "śliskie" i się nie plączą bardzo, jest dużo lepiej niż po 1 ALL system. W międzyczasie używam Free Spray beapharu do czesania (ale to też nie jest rewelacja).Przestałam czesać codziennie bo Palomce odrasta od skóry dużo nowych włosów i są bardzo delikatne.[/quote] TO JAK tY JĄ ROZCZESYJESZ? jA JAK ZAPOMNIAŁAM ICH 1 DZIEŃ UCZESAĆ TO POTEM GRZEBIENIA NIE MOGŁAM W NICH WŁOŻYĆ. Czy tylko moje sA takie czochrańce. Fajnie się mijamy w galeryjkach:evil_lol:
-
:evil_lol:[quote name='dysia-u']:crazyeye: o już wiem kto mnie nauczy robić zakupy na allegro:lol: A jakaż to odżyweczka droga pani?[/quote] ISB zielone jabłuszko. nie wiem jak będzie działać na moje siule bo do tej pory stosowałam ALL SYSTEM i byłam zadowolona. Ale chcialam mieć jeszcze do tego kawalera pachnącego w łóżeczku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='slawi']też Cię szukam :evil_lol: piszesz o romansie:evil_lol:, a potem gdzieś znikasz :mad:...[/quote] Już masz napisanego romansika:eviltong:
-
[quote name='dysia-u']:angryy: czy ty kobitko nie możesz na chwile usiedzieć w miejscu??:evil_lol:[/quote] Byłam na allegro zamówic Tosiowi kurteczke i odżywke:eviltong:
-
[quote name='slawi']:smilecol: [COLOR=red][B]REMONCIK ZAKOŃCZONY!!![/B][/COLOR][/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Hurraaaaaaaaaaaaaa
-
[quote name='slawi']już jestem ;)[/quote] No nareszcie:eviltong: Iwonko powiedz mi czy ten ehaso to można używać między kąpielami czy tylko zaraz po myciu? Potrzebuję oś do rozczesywania siulów bo po spacerkach teraz to tragedia. Czy między kąpielami używasz czegoś jeszcze?
-
:loveu:Kobieto gdzież TY???????????? Mam romansa do Ciebie a Ciebie niet:mad: Pozdrawiamy czwartkowo-wieczorowo:loveu:
-
[quote name='dysia-u']:loveu: kurcze , wiesz że nie pomyślałam o tym:shake: jednak co dwie głowy to nie jedna a w twoim przypadku to chyba powinnam powiedzieć "ogonki":lol::lol::lol::lol:[/quote] U mnie Aksunia to taki chudzielec się wydaje dopuki nie wejdzie na wage lub rączki:evil_lol: Witamy się czwartkowo-wieczorowo:loveu:
-
[quote name='moni83']Dziekuje za odpowiedz Ewo. Obawiam sie ze bedziemy musialy poddac nasze pieski operacji,choc miejmy nadzieje ze jeszcze cos sie zmieni.Oby stal sie cud,zebysmy mogly tego uniknac...Pozdrawiam serdecznie[/quote] Moniko ja już pomalutku trace niestety nazieje. Smutne to bo szykowaliśmy się na wystawy,a tu nici z tego. Pozdrawiamy cieplutko.
-
[quote name='moni83']Witam serdecznie. Mam 6 miesiecznego JRT ,niestety jeszcze nie zeszlo jemu jedno jaderko,jakby zatrzymalo sie w polowie drogi:look3:...Wiem,ze najprawdopodobniej czeka nas operacja:( Czy jest jeszcze szansa,ze jaderko zejdzie??? troche czytalam o tym w necie,sa rozne opinie..ja szczerze boje sie tej operacji...jakis czas temu moj jamnik Max byl kastrowany z powodu guza i tak strasznie zle sie czul po operacji...Zdaje sobie sprawe z tego,ze operacja bedzie konieczna jesli nic sie nie zmieni,ale ciagle mam nadzieje ze moze akurat.. jesli ktos jest w stanie mi odpowiedziec bede bardzo wdzieczna. Pozdrawiam.monika.:painting:[/quote] Witaj Momiko. Ja ze swoim pieskiem yorkiem mam niestety taki sam problem. Tosiu ma 7 miesięcy i jedno jajeczko niestety nie zeszło i po konsultacjach z kilkoma wetami mamy coraz miejszą nadzieje że coś sie jeszcze zmieni. Wet kazał nam poczekac jeszcze 2 tyg,jeżeli do tego czasu mimo masaży pachwin nic sie nie zmieni to niestety pieska najpużniej w wieku 3 lat trzeba poddać kastracji. Pozdrawiam Ewa.
-
[quote name='dysia-u']:loveu: Dzięki ewuś przyjże się tej ilości :crazyeye: Na jak długo mojej to starczy:crazyeye: Widziałam zdjęcia suczek po sterylce i nie chciałabym żeby moja taaak wyglądała, a apetyt ma doskonały. Ruchu mało bo od kilku dni paskudnie na polu i ona nie kwapi się do dłuższych spacerów /ja też nie:lol:/ tak jak w przysłowiu "psa by nie wygonił " '[/quote] powinnaś popytać sie w zoologicznym sklepie czy ni mają karmy dla suczek po sterylce,albo u weta
-
JUŻ ZAPOMNIAŁAM ŻE COŚ WOGÓLE JADŁAM:eviltong: A:evil_lol: TAK POZATYM DZIĘKUJE BARDZO.