Jump to content
Dogomania

ewa2909

Members
  • Posts

    4649
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewa2909

  1. [quote name='kamila.m']Przepraszam, ale ten tydzień miałam calutki w biegu i do tego cały weekend spędziłam na uczelni. W tygodniu mam urlop obiecuje, że jutro najpóźniej po jutrze wstawię foty z pozą wystawową:loveu::loveu::loveu:[/quote] To cierpliwie czekamy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu:
  2. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']Rozejrzę się za takim na Allegro, czasem trafia się dobra okazja. Paloma zaczyna się tak bać już w drodze do weta :shake:. Doskonale wyczuwa cel podróży :evil_lol:, pewnie dlatego,że ja też jestem trochę spięta.[/quote] Cześć Iwonko:loveu::loveu::loveu: Szukaj już troszke nowszego modelu,bo ten często robi czerwone oczy:eviltong:
  3. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='kamila.m']Tosiek jest na naprawdę boski:loveu::loveu::loveu::loveu: Ten jęzorek na zdjęciu to sama słodycz;););) Ewcia jak kiełki już wypadły??? Bo u nas trzeba będzie wyrwać:shake::shake::shake::shake:[/quote] Cześć Kamilko:loveu::loveu::loveu: Po wściekaniu zawsze tak dyszy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiełki niestety nie wypadły:shake::shake::shake:Cały czas mamy nadzieje że wylecą:-(:-(:-(.Jeżeli nic się nie zmieni to na początku lutego idziemy się zapisać na zabieg:placz::placz::placz:
  4. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']Toficzeeeek ??? o matko on już tak urósł?!:roll:[/quote] Uluś wstyd Tośka nie poznałaś:mad::mad::mad: Chyba mu kłaki tylko urosły:eviltong::eviltong::eviltong:.
  5. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Mała Rita']To chyba Toficzek :cool1:[/quote] Zgadza sie Asiu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. ewa2909

    Luśka & Mailo

    My tutaj na dogo również będziemy mocno trzymać kciuki:loveu::loveu::loveu: Daj jakąś focie Palomki:modla::modla::modla:
  7. Jaki śliczny domeczek:loveu::loveu::loveu: To pewnie zasługa Kapryśki i Fiony za tak porządne nadzorowanie budowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']Mam nadzieję,że Luśka się wstrzyma jeszcze dwa tygodnie :cool3:, bo inaczej z wystawy nici :shake:.[/quote] To lepiej niech się wstrzyma.Jestem bardzo ciekawa jak Wam pójdzie.I powiem że Wam troszke zazdroszcze.
  9. ewa2909

    Aksa i Tofi

    Aparacik mam już stary,chyba ma 4 latka.Jest to KODAK EasyShare C330 Tosiek tak robi jak jest zmęczony. Chyba go jeszcze nie widziałam jak się boi.Nawet jak chodziliśmy do weta ostatnio to tak bardzo żle nie było. Ale nam pani doktor kazała wziąść Tośka na ramie,zagadać go a ona w tym czasie go szpikowała zastrzykami. Powiedziała że piesek bardziej przeżywa gdy widzi co mu się robi.Ile w tym prawdy jest to nie wiem ,ale przynajmiekj nie ma aż tak wielkiego stresika jak tam wchodzimy.
  10. Cześć Asik i pieski Fajne Koszyczki
  11. ewa2909

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi']jeszcze nie :lol:, ale ją obserwuje, z cieczką nie można jechać na wystawę bo pieski się nie mogą skupić :evil_lol: I dziękujemy za wszystkie życzenia :loveu:[/quote] Tak właśnie myślałam:shake:. Aksa dostała jak miała rowne 9 miesięcy:loveu:
  12. Cześć Uluś:loveu: U nas dzieciaki ferie mają od jutra:eviltong: Pogoda za oknem bardziej przypomina wolne przed Wielkanocą niż ferie zimowe.:shake:
  13. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Iwonko a Palomka już jest kobietką pieskowa???????? Zeby wam się ciexzka nie trafiła na samą kobiecość:shake:. Jak to wogóle jest na wystawach jak sunie jest w niedyspozycji?Przeszkadza to w czymś??
  14. ewa2909

    Luśka & Mailo

    Wszystkiego NAJ NAJ DLA PALOMKI:loveu::loveu::loveu: Wielu sukcesów wystawowych:loveu::loveu::loveu::laola::new-bday::laola:
  15. ewa2909

    Aksa i Tofi

    I ostatnia porcyjka zdjęć:loveu: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6896/obraz324qi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6198/obraz326kn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6392/obraz320sf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7747/obraz316sa2.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2303/obraz319ev2.jpg[/IMG]
  16. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']urocze pycholki :loveu: i naprawdę bardzo niewinnie i słodziutko wyglądają :loveu: a tam z tyłu jest jeszcze jakiś duży psiak ???[/quote] To jest mojej mamy staruszek-Kacperek:loveu:
  17. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/28/obraz296ww8.jpg[/IMG] Tutaj jak Tosiek Koksa ogonem fajnie nakrył:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4156/obraz299md5.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7179/obraz309ci8.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9531/obraz310xq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6759/obraz326ji2.jpg[/IMG]
  18. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Mała Rita'][URL]http://img147.imageshack.us/img147/8040/obraz240jr6.jpg[/URL] przepiękna jest ta fotka :loveu:[/quote] Mi też się podobają ich zdjęcia jak chwilowo są spokojne i można ich ładnie uchwycić:loveu:
  19. ewa2909

    Aksa i Tofi

    :eviltong::eviltong:[quote name='Aga76']Toficzek jaki zainteresowany :cool3:[/quote] I to bardzo:eviltong::eviltong::eviltong:
  20. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='Zuza i Noddy']A co to za klucha? Tofcio i Aksa świetni jak zawsze.[/quote] a mojej chrześnicy piesek:loveu:
  21. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='slawi']wiewióra fajna, uważaj żeby Ci przez balkon nie weszła do domu, a teraz pieski poprosimy :iloveyou:[/quote] To podszkolimy i będzie jako 3 piesek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']:eviltong: myślałam że uczysz Akse chodzić po drzewach :crazyeye:[/quote] Aksa i Tosiek to ju ja z daleka wyczówają:crazyeye:. A jakby mogła to pewnie wlazłaby za nią na to drzewo:eviltong:
  23. ewa2909

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5903/obraz234mr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8040/obraz240jr6.jpg[/IMG][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4248/obraz250ps4.jpg[/IMG] Dzisiaj byliśmy w odwiedzinkach i taki maluch tam był(datownik nie ustawiony):oops: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1549/obraz270mj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2594/obraz273vx3.jpg[/IMG]
  24. ewa2909

    Aksa i Tofi

    Macie na początek wiewióreczke z dzisiejszego spacerku:eviltong::eviltong::eviltong:U nas już wiosna:multi::multi::multi: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2372/dsc00019hn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/930/dsc00020gr3.jpg[/IMG]
  25. ewa2909

    Aksa i Tofi

    :eviltong:[quote name='dysia-u']Cześć Ewcia ! na twoim podwórku pusto :crazyeye: ani jednej nowej fotki :crazyeye: tęsknie za Aksą bo przypomina mi Mejsi a zdjęcia Tośka zawsze urocze:loveu:[/quote] Cześć Uluś:loveu::loveu::loveu: Ano pusto,nikt prawie nie odwiuedza to fociów nie ma komu dawać. Ale jak tak ładnie prosicie to coś tam Wam wstawie:eviltong::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...