Mam wstępnie dobrą wiadomość :) Dostałam dzisiaj PW od użytkownika zgniewany, jest on zainteresowany adopcją Frika :D Przekazałam mu dane do Ciebie Rybc!u gdyż sama mam rozwalony komputera, a z internetu korzystam tylko grzecznościowo...
Trzymajcie kciuki, aby to był TEN domek! Wakacje się skończyły, więc może coś się ruszy w adopcjach :D