piękna jest ta suczyna
cudowna
tak piękna maść i te oczy
[quote name='DuDziaczek']A ja nie odrozniam pita od asta i strasznie nad tym ubolewam :placz:No oprocz rednoskow ;)[/QUOTE]
bo to to samo
asty są zarejestrowane w Europie i mają swój numerek FCI
pitt bulki nie
to rasa za oceanem uznawana
Astki w Europie selekcjonowano z większych sztuk (chyba)
więc niby są większe
[SIZE="3"][COLOR="DarkSlateBlue"][B]stać ładnie to ja umiem[/B][/COLOR][/SIZE]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6932/p8270120rc9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img222/p8270120rc9.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/p8270120rc9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
niewątpliwie bianka masz rację
tylko, że ze mnie treser jak z koziej d...y trąba
nadto do tego trzeba mieć czas
u Ptysia byłam jak dotąd trzy razy
a on jest w schronisku jest już na pewno 2 miesiące
to stanowczo za mało na układanie psa
przepraszam,
zaglądam w kilka watków o sochaczewskich sirotkach
myslałam, że inny piesio był ogłaszany
tak wiele tych nieszczęść
tymczasem dodałam
[url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/585/[/url]
[quote name='luka1']to piękny pies tylko nie potrafi sie zareklamować[/QUOTE]
piękny piękny
trzeba go rozleklamować
może w lokalnej gazecie
to chyba najskuteczniejsza alternatywa
[U][B][COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="3"]a oto mój profil
w ramkę chyba dobry[/SIZE][/COLOR][/B][/U]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8010/p827014900fk5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img522/p827014900fk5.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/p827014900fk5.jpg/1/w234.png[/IMG][/URL]
[URL=http://img522.imageshack.us/my.php?image=p827014900fk5.jpg][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8010/p827014900fk5.th.jpg[/IMG][/URL]
hop hop
ludziu mój gdzieś Ty?
właśnie przejrzałam inne fora na których ogłosiłam Ptysiaka
nowe fotki zrobiły dobre wrażenie
wszyscy chwalą psiaka, że taki ładny
bo on kurcze ładny był od początku
wiedziałam to już pierwszego dnia
ha
teraz to nawet moja wspólnota domowa by podmieniła Pakusia na Ptysia
hihihi
no i dałam dwie nowe ładne fotki też na pierwszą
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/8782/p82701410ib8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img387/p82701410ib8.jpg/1/][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/p82701410ib8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
tyle nieszczęść na tym świecie, że domki - myślę -pogodza się