[quote name='kwiatek82']Dziękujemy !!! :loveu:
Nasza "kruszynka" niedługo będzie miała roczek :loveu: (tzn dopiero 25 marca ale nam sie wydaje ze to już za chwilkę będzie)
Nasze życie tak bardzo się zmieniło od 20 maja gdy odebraliśmy Unkę:loveu:
Zawładnęła nami całkowicie !
[B]Yana[/B] - a masz jakies zdj swojej suni bo nie zauwazyłam nigdzie foto - blogu psiaka a też jestem ciekawa czy są podobne (na tym malutkim zdj wydają się podobne ale Unka nie ma chyba az tak ciemnych końcówek uszków) [/quote]
Nie ma zdjęcia na dogo, bo jeszcze nie założyłam galerii, ale ciągle się do tego przymierzam. A przede wszystkim muszę nauczyć się wstawiania zdjęć, wstyd przyznać ale jeszcze nie umiem :oops:
Niedługo, tzn w kwietniu Yana kończy dwa lata, więc może jako prezent założę jej w końcu galerię :evil_lol:
Może nasze suńki różnią się szczegółami, poza tym Yana jest starsza, więc teraz ma już inną budowę, ale jak przypomnę ją sobie sprzed roku, to jest duże podobieństwo :lol:
Może spotkamy się na jakiejś wystawie, my w tym roku debiutujemy, trochę późno :razz: ale tak wyszło